Elemental Tri Series Olsztyn 2015 - dystans olimpijski - wyniki

2015-05-17 12:00 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 543 Najmowicz Sebastian Tri NEGU M18 1 1 00:09:46 (2)00:01:51 (1)01:02:25 (3)00:00:31 (3)00:37:21 (2) 01:51:55
2 701 Giecewicz Norbert Ironman C/S Polska M25 1 2 00:10:32 (4)00:01:53 (3)01:01:30 (2)00:00:43 (28)00:39:30 (7) 01:54:06 00:02:11
3 678 Lis Łukasz TRICLUB M25 2 3 00:09:54 (3)00:01:55 (4)01:03:00 (6)00:00:42 (22)00:39:08 (5) 01:54:39 00:02:44
4 271 Reszke Paweł UKS Tri-Team Rumia M30 1 4 00:12:20 (23)00:02:05 (8)01:02:59 (5)00:00:41 (20)00:37:41 (3) 01:55:46 00:03:51
5 270 Konieczny Marcin IM 2010 Triathlon Series Team/HoS M40 1 5 00:13:12 (31)00:02:04 (7)01:03:46 (9)00:00:34 (4)00:36:17 (1) 01:55:52 00:03:57
6 332 Kalinowski Piotr Lekarska Grupa Kolarska M40 2 6 00:10:59 (6)00:02:12 (15)01:05:27 (25)00:00:40 (15)00:41:25 (20) 02:00:43 00:08:48
7 357 Skuza Paweł M25 3 7 00:11:13 (11)00:02:33 (32)01:05:19 (22)00:00:41 (18)00:41:01 (18) 02:00:48 00:08:53
8 637 Mazurek Marcin TRICLUB LUBLIN M35 1 8 00:11:01 (7)00:02:21 (22)01:04:01 (12)00:00:41 (19)00:43:15 (44) 02:01:19 00:09:24
9 276 Dowbor Maciej M35 2 9 00:11:42 (16)00:02:13 (16)01:03:26 (8)00:00:43 (25)00:43:17 (45) 02:01:20 00:09:25
10 381 Sowiński Paweł Kuźnia Triathlonu M30 2 10 00:12:59 (25)00:02:07 (12)01:04:19 (13)00:00:39 (13)00:41:29 (21) 02:01:33 00:09:38
11 517 Sobczak Marcin Biegosfera, Nonstop Travel Biegosfera, Nonstop Travel M40 3 11 00:13:37 (38)00:02:05 (9)01:05:27 (26)00:00:52 (55)00:40:02 (13) 02:02:02 00:10:07
12 378 Pirek Mariusz Accenture M30 3 12 00:13:56 (57)00:02:01 (5)01:05:15 (21)00:00:39 (14)00:40:21 (15) 02:02:12 00:10:17
13 342 Zarzecki Adrian TRINERGY TEAM M25 4 13 00:11:56 (19)00:02:01 (6)01:08:03 (51)00:00:35 (7)00:39:44 (11) 02:02:19 00:10:24
14 399 Buszan Radek Akademia Triathlonu M35 3 14 00:11:41 (14)00:02:22 (23)01:06:19 (33)00:00:35 (6)00:41:32 (24) 02:02:30 00:10:35
15 538 Trzaska Przemysław PROTEA TEAM M30 4 15 00:14:06 (65)00:02:18 (21)01:04:37 (14)00:00:55 (64)00:40:57 (17) 02:02:52 00:10:57
16 333 Dorawa Ariel Lew Lębork Triathlon Trójmiasto M30 5 16 00:14:44 (98)00:02:44 (45)01:05:34 (27)00:00:44 (31)00:39:33 (8) 02:03:18 00:11:23
17 418 Humiński Andrzej Smaruj Na Trening Team/Triathlon Trójmiasto M35 4 17 00:14:27 (87)00:02:12 (14)01:06:01 (31)00:00:39 (12)00:40:17 (14) 02:03:35 00:11:40
18 700 Osmond Glen Trinergy M40 4 18 00:13:09 (30)00:01:53 (2)01:04:45 (16)00:00:42 (23)00:43:07 (42) 02:03:36 00:11:41
19 349 Dziekoński Rafał LOTTO Bydgostia M30 6 19 00:14:09 (72)00:02:31 (29)01:05:27 (24)00:00:37 (8)00:41:09 (19) 02:03:53 00:11:58
20 620 Netter Paweł UKS Tri-Team Rumia M30 7 20 00:12:18 (21)00:02:30 (28)01:06:44 (35)00:00:50 (52)00:42:02 (29) 02:04:24 00:12:29
21 355 Zawadzki Artur Trinergy M35 5 21 00:14:06 (68)00:02:33 (33)01:03:47 (10)00:01:00 (88)00:43:24 (52) 02:04:51 00:12:56
22 272 Czerwiec Artur KT Water Knights Zabierzow M35 6 22 00:11:52 (17)00:02:37 (37)01:07:49 (50)00:00:43 (27)00:42:01 (28) 02:05:01 00:13:06
23 642 Łuczak Bartosz LABOSPORT Team GERAPPA M40 5 23 00:14:06 (67)00:02:06 (10)01:05:40 (28)00:01:20 (174)00:41:50 (27) 02:05:02 00:13:07
24 715 Czuba Adam Happy tri friends M45 1 24 00:16:26 (182)00:02:52 (55)01:03:15 (7)00:01:10 (132)00:41:32 (22) 02:05:15 00:13:20
25 441 Juskiw Pawel M30 8 25 00:11:54 (18)00:02:13 (17)01:07:23 (41)00:00:37 (10)00:43:18 (47) 02:05:26 00:13:31
26 710 Erbel Andrzej SKYHIGH.PL M45 2 26 00:13:55 (56)00:04:00 (182)01:02:59 (4)00:01:31 (224)00:43:26 (54) 02:05:51 00:13:56
27 316 Pokorski Marek Redknee M40 6 27 00:14:22 (83)00:02:45 (47)01:05:06 (20)00:00:58 (79)00:42:58 (41) 02:06:08 00:14:13
28 542 Chmielewski Piotr Lublin M35 7 28 00:13:07 (28)00:02:18 (19)01:05:04 (18)00:01:01 (100)00:44:44 (63) 02:06:13 00:14:18
29 596 Gonczarek Bartosz M35 8 29 00:14:23 (84)00:02:49 (51)01:03:55 (11)00:01:04 (108)00:44:27 (61) 02:06:38 00:14:43
30 684 Andryka Roman UKS Tri-Team Rumia M35 9 30 00:14:25 (86)00:02:12 (13)01:06:25 (34)00:00:48 (41)00:42:55 (37) 02:06:45 00:14:50
31 622 Kowalski Lukasz Triathlon Team Ciesielski M30 9 31 00:13:08 (29)00:02:52 (56)01:05:05 (19)00:00:51 (53)00:45:06 (68) 02:07:02 00:15:07
32 465 Wiliński Tomasz LABOSPORT Team xTri.pl M40 7 32 00:14:49 (104)00:02:41 (43)01:07:39 (45)00:00:56 (72)00:41:32 (23) 02:07:37 00:15:42
33 454 Sokołowski Krzysztof MKS Truso Elbląg M35 10 33 00:12:46 (24)00:02:18 (20)01:08:14 (52)00:01:02 (103)00:43:24 (51) 02:07:45 00:15:50
34 586 Minuth Łukasz Smaruj Na Trening LOTOS Running Team M30 10 34 00:13:42 (40)00:02:38 (38)01:07:45 (48)00:01:01 (98)00:42:43 (35) 02:07:48 00:15:53
35 702 Nowicki Piotr Tricarbon.pl M35 11 35 00:14:10 (76)00:02:27 (26)01:04:41 (15)00:01:17 (161)00:45:20 (73) 02:07:54 00:15:59
36 616 Siwirski Robert Trinergy/WTT M40 8 36 00:15:58 (162)00:02:44 (44)01:06:00 (30)00:00:49 (47)00:42:24 (32) 02:07:56 00:16:01
37 711 Ołowski Jakub Biskupiec Biega www.agrobros.com M30 11 37 00:15:27 (133)00:02:55 (58)01:09:18 (66)00:00:31 (2)00:40:00 (12) 02:08:10 00:16:15
38 706 Chirk Robert 4liga M40 9 38 00:14:15 (81)00:02:38 (39)01:07:39 (46)00:00:54 (60)00:42:55 (38) 02:08:21 00:16:26
39 502 Janiak Paweł Leniwce.pl M35 12 39 00:14:03 (63)00:03:13 (88)01:09:02 (61)00:00:30 (1)00:41:37 (26) 02:08:25 00:16:30
40 673 Sobiechowski Piotr MUKL Brodnica M25 5 40 00:15:19 (128)00:02:55 (60)01:09:46 (69)00:00:56 (71)00:39:38 (9) 02:08:35 00:16:40
41 341 Zwierzchowski Andrzej Biegunka Team Polska M30 12 41 00:14:37 (94)00:04:04 (189)01:05:21 (23)00:01:14 (147)00:43:33 (55) 02:08:49 00:16:54
42 521 Czajkowski Piotr BCT Gdynia M25 6 42 00:16:24 (179)00:02:39 (41)01:07:01 (38)00:00:44 (30)00:42:02 (30) 02:08:50 00:16:55
43 548 Popławski Grzegorz Nadaktywni M30 13 43 00:14:53 (108)00:02:39 (40)01:11:52 (115)00:00:59 (84)00:39:17 (6) 02:09:41 00:17:46
44 462 Kranich Rafał Triathlon Team Ciesielski M35 13 44 00:15:36 (138)00:02:35 (35)01:07:26 (42)00:01:11 (137)00:43:18 (46) 02:10:06 00:18:11
45 275 Grass Łukasz AT Team M35 14 45 00:13:45 (44)00:02:29 (27)01:08:50 (58)00:01:04 (109)00:44:10 (58) 02:10:18 00:18:23
46 405 Górzycki Piotr M30 14 46 00:14:10 (75)00:03:43 (147)01:12:29 (120)00:00:53 (57)00:39:41 (10) 02:10:56 00:19:01
47 664 Glebow Krzysztof Klub Hokeja Podwodnego Bałtyckie Foki M40 10 47 00:14:03 (62)00:03:16 (95)01:10:08 (77)00:01:05 (116)00:42:25 (33) 02:10:58 00:19:03
48 433 Pruchniewski Karol M30 15 48 00:15:35 (137)00:03:29 (122)01:08:36 (56)00:01:07 (122)00:42:19 (31) 02:11:07 00:19:12
49 624 Ostasin Iurie N1 M50 1 49 00:15:06 (115)00:03:12 (85)01:06:48 (36)00:00:54 (61)00:45:11 (71) 02:11:12 00:19:17
50 315 Śliwa Wojciech AT Team M40 11 50 00:15:56 (158)00:02:44 (46)01:06:10 (32)00:00:55 (67)00:45:36 (79) 02:11:20 00:19:25
51 576 Zakrzewski Rafał ZG AZS Centrum Galion M40 12 51 00:14:08 (70)00:02:59 (65)01:07:43 (47)00:01:03 (106)00:45:40 (80) 02:11:34 00:19:39
52 557 Wojtczak Tomasz M30 16 52 00:16:00 (164)00:03:39 (137)01:09:49 (70)00:00:48 (42)00:41:33 (25) 02:11:48 00:19:53
53 574 Sikorski Krystian Rant Bartoszyce M18 2 53 00:14:50 (105)00:03:56 (169)01:09:16 (64)00:01:01 (95)00:42:49 (36) 02:11:52 00:19:57
54 457 Cichocki Marcin www.atc.olsztyn.pl/ Tri NEGU M40 13 54 00:13:53 (52)00:03:38 (135)01:10:07 (76)00:01:17 (163)00:43:26 (53) 02:12:20 00:20:25
55 530 Barszcz Marcin Tri2Live M30 17 55 00:14:24 (85)00:03:25 (110)01:07:47 (49)00:01:01 (97)00:45:51 (82) 02:12:27 00:20:32
56 363 Antoniak Krzysztof Tri NEGU M35 15 56 00:13:56 (58)00:03:12 (84)01:07:19 (40)00:00:59 (86)00:47:45 (127) 02:13:11 00:21:16
57 303 Drgan Marcin Waniewski Coaching / CAR - LEX M35 16 57 00:14:02 (61)00:03:30 (126)01:10:39 (84)00:01:44 (261)00:43:20 (48) 02:13:15 00:21:20
58 579 Zając Grzegorz Więcej Funku! M30 18 58 00:13:54 (54)00:03:42 (144)01:11:26 (104)00:01:26 (199)00:42:55 (39) 02:13:23 00:21:28
59 356 Kolasa Lukasz AT Team M30 19 59 00:13:44 (42)00:02:31 (30)01:11:34 (106)00:00:57 (73)00:44:54 (64) 02:13:40 00:21:45
60 683 Czerwinska Katarzyna K25 1 1 00:13:29 (34)00:03:24 (106)01:14:50 (162)00:01:10 (129)00:40:52 (16) 02:13:44 00:21:49
61 518 Kukowski Jakub M25 7 60 00:13:43 (41)00:03:09 (80)01:11:59 (117)00:00:46 (36)00:44:24 (60) 02:14:01 00:22:06
62 365 Wąsowski Rafał M25 8 61 00:11:05 (9)00:03:11 (81)01:12:17 (118)00:01:20 (172)00:46:27 (95) 02:14:20 00:22:25
63 629 Kwiatkowski Rafal Kuźnia Triathlonu M35 17 62 00:16:03 (165)00:03:13 (87)01:09:16 (63)00:00:59 (85)00:45:03 (66) 02:14:33 00:22:38
64 478 Punpur Krzysztof NET SYSTEM Triathlon Team M30 20 63 00:16:24 (180)00:03:04 (71)01:10:06 (75)00:00:45 (34)00:44:16 (59) 02:14:35 00:22:40
65 445 Nawrocki Sergiusz M45 3 64 00:13:50 (49)00:03:12 (83)01:10:06 (74)00:01:09 (126)00:46:23 (94) 02:14:39 00:22:44
66 330 Dudko Lukasz GoodOneGroup.com M30 21 65 00:15:48 (146)00:03:41 (141)01:05:03 (17)00:01:34 (234)00:48:42 (148) 02:14:49 00:22:54
67 508 Mildner Hubert Tri NEGU M35 18 66 00:15:49 (149)00:02:56 (63)01:09:01 (59)00:01:00 (94)00:46:06 (86) 02:14:51 00:22:56
68 348 Waclawski Krzysztof ORKA ILAWA M50 2 67 00:14:09 (73)00:03:39 (136)01:10:16 (79)00:01:08 (124)00:46:08 (87) 02:15:20 00:23:25
69 343 Bożęcki Marcin PROTEA TEAM M25 9 68 00:15:11 (123)00:03:14 (90)01:11:00 (93)00:00:48 (43)00:45:19 (72) 02:15:31 00:23:36
70 714 Tomczyk Stefan UKS TRS SUSZ M40 14 69 00:14:36 (93)00:04:35 (253)01:08:45 (57)00:01:20 (173)00:46:22 (93) 02:15:38 00:23:43
71 455 Borko Cezary M40 15 70 00:13:29 (35)00:03:41 (142)01:11:36 (108)00:00:47 (39)00:46:17 (91) 02:15:50 00:23:55
72 709 Noga Jarek LABOSPORT Team M30 22 71 00:16:42 (206)00:02:46 (48)01:10:30 (81)00:00:48 (44)00:45:05 (67) 02:15:52 00:23:57
73 282 Romanow Marcin Kross Centrum Rowerowe Olsztyn M35 19 72 00:15:40 (139)00:02:56 (62)01:07:31 (43)00:00:51 (54)00:49:02 (158) 02:16:00 00:24:05
74 638 Kaczyński Aleksander Nadaktywni M30 23 73 00:18:12 (274)00:03:01 (67)01:10:46 (87)00:00:48 (45)00:43:14 (43) 02:16:01 00:24:06
75 375 Mokrzycki Dariusz LABOSPORT Team M45 4 74 00:13:55 (55)00:04:12 (210)01:09:16 (65)00:01:30 (218)00:47:11 (116) 02:16:03 00:24:08
76 705 Swiniarski Maciej MotoSyberia.com M35 20 75 00:16:31 (187)00:02:40 (42)01:08:28 (54)00:00:58 (77)00:47:36 (124) 02:16:13 00:24:18
77 481 Garbiec Tomasz Warszwa Targówek M40 16 76 00:15:51 (152)00:03:25 (107)01:09:23 (67)00:01:02 (101)00:46:38 (103) 02:16:20 00:24:25
78 447 Olejnik Bartosz KS Triathlon Rawa Mazowiecka M18 3 77 00:13:48 (47)00:03:35 (130)01:11:30 (105)00:01:05 (117)00:46:43 (106) 02:16:40 00:24:45
79 308 Jaworski Konrad Waniewski Coaching M35 21 78 00:14:39 (96)00:02:51 (54)01:11:34 (107)00:01:09 (128)00:46:28 (98) 02:16:41 00:24:46
80 571 Popczyk Grzegorz Happy Tri Friends GPlus Production M35 22 79 00:17:46 (252)00:03:28 (119)01:07:35 (44)00:02:22 (328)00:45:35 (78) 02:16:46 00:24:51
81 415 Okuniewski Marcin www.pomagamynatalii.pl M35 23 80 00:16:44 (207)00:03:15 (93)01:10:12 (78)00:01:11 (138)00:45:26 (74) 02:16:47 00:24:52
82 366 Kord Radosław M30 24 81 00:13:53 (53)00:02:22 (24)01:05:55 (29)00:00:38 (11)00:54:02 (265) 02:16:51 00:24:56
83 670 Łątkowski Sławek M35 24 82 00:15:23 (131)00:03:05 (76)01:10:44 (86)00:01:35 (236)00:46:21 (92) 02:17:08 00:25:13
84 438 Baczewski Daniel LOTOS Running Team M30 25 83 00:16:25 (181)00:04:10 (204)01:08:24 (53)00:00:57 (74)00:47:22 (120) 02:17:18 00:25:23
85 422 Kępka Marcin Marcin Kępka M30 26 84 00:16:51 (212)00:04:25 (234)01:09:55 (72)00:00:43 (26)00:45:29 (76) 02:17:24 00:25:29
86 677 Rokita Eryk TRINERGY TEAM/T-Mobile Running Team M35 25 86 00:15:45 (143)00:03:08 (78)01:10:04 (73)00:01:39 (245)00:46:51 (108) 02:17:27 00:25:32
87 671 Andrzejczyk Sebastian Trinergy M40 17 85 00:14:08 (69)00:03:26 (111)01:10:37 (83)00:01:19 (167)00:47:58 (135) 02:17:27 00:25:32
88 536 Mrozewski Mateusz Smaruj Na Trening TEAM M30 27 87 00:14:10 (74)00:02:50 (53)01:14:06 (151)00:00:54 (62)00:45:43 (81) 02:17:43 00:25:48
89 338 Cybulski Kamil Łowcy Przygód Gołdap M30 28 88 00:19:52 (318)00:03:15 (92)01:09:01 (60)00:00:56 (69)00:44:41 (62) 02:17:45 00:25:50
90 337 Dukaczewski Michał M35 26 89 00:15:07 (118)00:04:15 (215)01:14:01 (149)00:01:14 (148)00:43:24 (50) 02:18:02 00:26:07
91 475 Fijałkowski Tomasz Nadaktywni M35 27 90 00:12:03 (20)00:03:06 (77)01:12:58 (128)00:00:55 (66)00:49:05 (160) 02:18:07 00:26:12
92 712 Pulchny Tomasz Happy tri friends M40 18 91 00:16:35 (194)00:03:48 (152)01:13:17 (132)00:01:09 (127)00:43:21 (49) 02:18:11 00:26:16
93 318 Skwarski Marek Pałuki Biegacze M45 5 92 00:15:52 (153)00:03:00 (66)01:11:16 (100)00:01:44 (260)00:46:27 (97) 02:18:19 00:26:24
94 480 Łakomy Adam M45 6 93 00:14:11 (77)00:02:55 (59)01:11:23 (103)00:00:49 (46)00:49:13 (164) 02:18:31 00:26:36
95 499 Rutkowski Paweł Tri NEGU M35 28 94 00:15:10 (119)00:03:40 (138)01:10:56 (91)00:01:02 (102)00:47:55 (130) 02:18:43 00:26:48
96 537 Śliwiński Szczepan Kuźnia Triathlonu M25 10 95 00:13:26 (32)00:02:32 (31)01:13:51 (144)00:01:04 (111)00:47:55 (131) 02:18:48 00:26:53
97 699 Bielecki Jarosław AUTO-LAND Auto-LAND M50 3 96 00:17:13 (227)00:03:46 (150)01:07:12 (39)00:01:27 (209)00:49:16 (165) 02:18:54 00:26:59
98 560 Pałysa Marek TRI NEGU M40 19 97 00:13:03 (26)00:04:12 (212)01:09:03 (62)00:00:52 (56)00:51:48 (218) 02:18:58 00:27:03
99 314 Lejman Adam M45 7 98 00:15:07 (116)00:03:04 (72)01:10:52 (89)00:01:10 (136)00:48:47 (151) 02:19:01 00:27:06
100 278 Wacowski Karol M18 4 99 00:14:38 (95)00:04:43 (260)01:10:34 (82)00:01:22 (184)00:47:59 (136) 02:19:16 00:27:21
101 641 Sieciński Leszek UKS TRS SUSZ M50 4 100 00:18:08 (269)00:04:07 (195)01:08:28 (55)00:00:55 (63)00:47:40 (125) 02:19:19 00:27:24
102 653 Kamińska Daniela MKS Sambor Tczew K18 1 2 00:11:07 (10)00:02:06 (11)01:14:05 (150)00:00:47 (37)00:51:16 (209) 02:19:21 00:27:26
103 514 Szpunar Maciej CompleXsports Triathlon Team GdyńskieMorsy M40 20 101 00:15:52 (155)00:04:13 (214)01:11:41 (109)00:01:26 (198)00:46:12 (89) 02:19:24 00:27:29
104 352 Zieliński Michał M25 11 102 00:13:05 (27)00:04:12 (211)01:11:08 (98)00:01:27 (210)00:49:44 (179) 02:19:37 00:27:42
105 322 Nadrowski Tomasz Więcej Funku! / Biegiem na Pomoc M30 29 103 00:14:05 (64)00:03:57 (174)01:11:06 (96)00:01:12 (141)00:49:28 (167) 02:19:47 00:27:52
106 704 Groszewski Radosław wmsportowy M35 29 104 00:15:42 (141)00:03:12 (86)01:10:57 (92)00:00:59 (82)00:48:59 (156) 02:19:49 00:27:54
107 449 Kopcewicz Tomasz M30 30 105 00:17:55 (257)00:03:04 (70)01:11:01 (94)00:01:23 (187)00:46:27 (96) 02:19:50 00:27:55
108 506 Juchniewicz Lidia Tri NEGU Tri NEGU K30 1 3 00:16:17 (174)00:03:27 (115)01:12:32 (122)00:01:05 (115)00:46:31 (100) 02:19:52 00:27:57
109 325 Leśniak Tomasz Sekrecik / AT Team M40 21 106 00:16:28 (185)00:02:48 (50)01:13:09 (130)00:00:41 (17)00:46:55 (110) 02:20:01 00:28:06
110 372 Urbaczewski Maciej M30 31 107 00:17:28 (239)00:04:26 (238)01:18:03 (226)00:01:00 (90)00:39:04 (4) 02:20:02 00:28:07
111 298 Kochaniak Rafał SOLOIST M35 30 108 00:16:13 (173)00:03:04 (75)01:12:33 (123)00:01:38 (240)00:46:41 (104) 02:20:10 00:28:15
112 498 Kopacz Grzegorz Tri NEGU Polsport Team M30 32 109 00:15:48 (147)00:03:20 (100)01:11:48 (111)00:01:23 (193)00:47:54 (129) 02:20:13 00:28:18
113 621 Wieczorkowski Adrian M40 22 111 00:16:10 (171)00:03:04 (74)01:13:24 (134)00:01:00 (89)00:46:49 (107) 02:20:28 00:28:33
114 451 Suchowiecki Wojciech Tri NEGU//Olsztyńskie Ustawki Biegowe//artneo.pl Olsztyńskie Ustawki Biegowe - Artneo.pl M35 31 110 00:16:51 (213)00:03:27 (114)01:13:17 (133)00:00:53 (59)00:46:00 (84) 02:20:28 00:28:33
115 553 Książek Grzegorz M18 5 112 00:16:12 (172)00:04:51 (268)01:10:22 (80)00:01:16 (155)00:48:00 (138) 02:20:42 00:28:47
116 302 Punpur Marcin NET SYSTEM Triathlon Team M35 32 113 00:18:00 (262)00:03:59 (179)01:13:25 (135)00:01:23 (189)00:44:01 (56) 02:20:48 00:28:53
117 698 Suchorz Krzysztof Bar Wanoga M45 8 114 00:15:51 (151)00:04:42 (259)01:15:05 (170)00:01:19 (168)00:44:02 (57) 02:20:58 00:29:03
118 461 Szymborski Maciej Nadaktywni M35 33 115 00:11:41 (15)00:02:50 (52)01:14:46 (160)00:00:58 (78)00:50:53 (201) 02:21:08 00:29:13
119 284 Orłowski Grzegorz Kuźnia Triathlonu M30 33 116 00:14:12 (78)00:05:17 (297)01:11:03 (95)00:02:01 (300)00:48:41 (146) 02:21:13 00:29:18
120 408 Wacławski Grzegorz SSP ORKA Iława M55 1 117 00:19:23 (303)00:04:02 (186)01:10:48 (88)00:01:32 (226)00:45:33 (77) 02:21:18 00:29:23
121 424 Kudyk Jan ORKA Iława M45 9 118 00:17:14 (228)00:03:42 (143)01:11:50 (113)00:01:36 (238)00:46:58 (112) 02:21:21 00:29:26
122 615 Drabarek Piotr Smaruj Na Trening Team/Triathlon Trójmiasto M40 23 119 00:13:59 (60)00:03:59 (180)01:14:17 (153)00:01:23 (185)00:47:54 (128) 02:21:32 00:29:37
123 446 Góralska Aleksandra K35 1 4 00:13:38 (39)00:03:02 (68)01:11:06 (97)00:00:55 (65)00:52:57 (248) 02:21:38 00:29:43
124 561 Zieleń Michał Sportevo M45 10 120 00:13:57 (59)00:03:54 (164)01:11:23 (102)00:02:14 (320)00:50:16 (191) 02:21:43 00:29:48
125 688 Wiśniewski Andrzej M40 24 121 00:14:46 (102)00:03:18 (96)01:11:47 (110)00:00:49 (49)00:51:03 (205) 02:21:43 00:29:48
126 594 Szafrański Arkadiusz ENEOS Team M30 34 122 00:17:42 (246)00:05:01 (284)01:11:12 (99)00:02:03 (303)00:46:02 (85) 02:22:00 00:30:05
127 693 Skrzydło Jarosław Asseco Active Team M30 35 123 00:15:15 (125)00:03:28 (121)01:14:59 (165)00:01:35 (237)00:46:53 (109) 02:22:11 00:30:16
128 320 Nowakowski Filip M25 12 124 00:14:32 (90)00:03:38 (134)01:16:03 (196)00:01:04 (112)00:46:57 (111) 02:22:14 00:30:19
129 283 Malec Artur M35 34 125 00:17:15 (230)00:03:09 (79)01:10:39 (85)00:04:08 (355)00:47:11 (114) 02:22:23 00:30:28
130 630 Suchowski Szymon WSPol Szczytno Dobroń M25 13 126 00:17:15 (229)00:02:35 (34)01:15:26 (179)00:01:53 (281)00:45:28 (75) 02:22:37 00:30:42
131 293 Klimczak Kamil M18 6 127 00:13:47 (46)00:03:18 (97)01:14:59 (166)00:01:10 (135)00:49:32 (169) 02:22:46 00:30:51
132 681 Pergoł Bogusław Smaruj Na Trening Team M40 25 128 00:15:25 (132)00:04:33 (249)01:15:54 (189)00:00:57 (76)00:46:12 (88) 02:23:01 00:31:06
133 604 Kasprzak Karolina AZA UWM Masters Akademia Pływania Karolina Kasprzak K25 2 5 00:11:34 (13)00:04:01 (183)01:18:30 (236)00:01:27 (207)00:47:30 (123) 02:23:02 00:31:07
134 393 Pupek Daniel OLSEN-RYBA TEAM M25 14 129 00:14:44 (99)00:03:23 (104)01:14:49 (161)00:01:05 (114)00:49:04 (159) 02:23:05 00:31:10
135 295 Osiecki Ireneusz TEAM TRI-MAGIC M55 2 130 00:16:56 (217)00:02:54 (57)01:09:24 (68)00:01:45 (262)00:52:15 (228) 02:23:14 00:31:19
136 289 Woźniak Mikołaj AirBike Triathlon Team M35 35 131 00:16:35 (192)00:02:36 (36)01:15:50 (186)00:01:27 (206)00:47:11 (115) 02:23:38 00:31:43
137 623 Kurczycki Michał M35 36 132 00:14:57 (111)00:02:23 (25)01:15:54 (192)00:01:23 (191)00:49:11 (162) 02:23:48 00:31:53
138 463 Czech Mariusz Grupa RUBO/Complexsports M30 36 134 00:14:40 (97)00:04:37 (255)01:14:55 (164)00:01:16 (154)00:48:29 (142) 02:23:56 00:32:01
139 376 Korol Marek Smaruj Na Trening Team / Triathlon Trójmiasto M35 37 133 00:15:11 (121)00:03:35 (132)01:13:36 (141)00:00:35 (5)00:51:01 (204) 02:23:56 00:32:01
140 306 Leszczyński Cezary M45 11 135 00:14:52 (106)00:04:10 (207)01:13:56 (146)00:01:26 (202)00:49:42 (177) 02:24:07 00:32:12
141 374 Lewiński Paweł NET SYSTEM Triathlon Team M25 15 136 00:16:35 (193)00:03:03 (69)01:16:16 (200)00:01:01 (96)00:47:14 (117) 02:24:09 00:32:14
142 400 Wygnańczuk Michał IZIPAK - SYSTEMY PAKOWANIA M25 16 137 00:16:36 (195)00:04:38 (257)01:14:44 (159)00:02:09 (315)00:46:17 (90) 02:24:24 00:32:29
143 512 Zyntek Bartłomiej Smaruj Na Trening Team / Zguciaki M35 38 138 00:17:26 (236)00:03:59 (178)01:14:38 (158)00:01:43 (256)00:46:43 (105) 02:24:28 00:32:33
144 541 Rutka Radoslaw M35 39 139 00:13:50 (50)00:03:58 (176)01:15:31 (181)00:01:26 (201)00:49:49 (184) 02:24:33 00:32:38
145 305 Biankowski Piotr Complexsports sklep.arcar.pl M40 26 140 00:11:21 (12)00:04:32 (247)01:13:11 (131)00:01:23 (190)00:54:16 (267) 02:24:44 00:32:49
146 354 Grabowski Bartosz M25 17 141 00:12:18 (22)00:04:44 (264)01:19:31 (255)00:01:45 (263)00:46:29 (99) 02:24:46 00:32:51
147 407 Bieniek Patryk Posnania Tri Team M35 40 142 00:16:47 (208)00:04:19 (223)01:12:54 (127)00:01:16 (156)00:49:38 (176) 02:24:54 00:32:59
148 566 Lisowski Jacek M45 12 143 00:17:20 (233)00:05:03 (286)01:12:44 (126)00:01:57 (286)00:47:58 (134) 02:25:02 00:33:07
149 685 Stefański Krystian KB Ergo M30 37 144 00:19:24 (305)00:04:31 (245)01:14:37 (157)00:01:39 (244)00:45:01 (65) 02:25:12 00:33:17
150 549 Pagórski Łukasz M18 7 145 00:15:33 (136)00:03:27 (116)01:15:44 (185)00:01:49 (273)00:48:41 (147) 02:25:13 00:33:18
151 468 Walaugo Radosław Tri NEGU M30 38 146 02:25:17 00:33:22
152 500 Łaguna Michał M30 39 147 00:19:23 (304)00:04:59 (277)01:06:59 (37)00:01:00 (91)00:52:59 (249) 02:25:19 00:33:24
153 412 Ledzion Wojciech Więcej Funku! M30 40 148 00:16:39 (202)00:05:29 (306)01:11:49 (112)00:01:46 (265)00:49:38 (175) 02:25:20 00:33:25
154 612 Wojtek Klekotko OILTRANSFER sport team M50 5 149 00:15:22 (129)00:03:49 (153)01:15:03 (168)00:01:43 (257)00:49:34 (171) 02:25:31 00:33:36
155 556 Nowak Paweł Tri NEGU www.elastomerics.com M35 41 150 00:17:10 (225)00:06:13 (324)01:09:52 (71)00:01:49 (274)00:50:43 (197) 02:25:46 00:33:51
156 290 Kępiński Marek M40 27 151 00:14:09 (71)00:03:57 (171)01:15:03 (169)00:02:18 (324)00:50:21 (193) 02:25:48 00:33:53
157 495 Czerwiński Piotr M50 6 152 00:15:50 (150)00:04:58 (275)01:14:26 (154)00:01:40 (249)00:48:55 (154) 02:25:49 00:33:54
158 435 Tadla Paweł NET SYSTEM Triathlon Team M30 41 153 00:15:58 (160)00:02:46 (49)01:12:32 (121)00:00:59 (87)00:53:41 (256) 02:25:56 00:34:01
159 456 Kuliś Bartosz M35 42 154 00:15:58 (161)00:03:22 (103)01:15:13 (174)00:01:18 (165)00:50:08 (189) 02:25:59 00:34:04
160 592 Paduszyński Piotr edustacyjka.pl triathlon team edustacyjka.pl M40 28 155 00:16:21 (178)00:04:52 (271)01:13:44 (143)00:01:29 (215)00:49:35 (172) 02:26:01 00:34:06
161 646 Stachnik Paweł ZAPAśNIK M30 42 156 00:15:40 (140)00:04:24 (233)01:18:24 (232)00:01:07 (121)00:46:38 (102) 02:26:13 00:34:18
162 421 Dawiec Alfred Water Knights Triathlon Zabierzów M40 29 157 00:14:15 (80)00:03:13 (89)01:16:18 (201)00:02:15 (323)00:50:15 (190) 02:26:17 00:34:22
163 313 Wójcik Marcin Endomondo Bartoszyce www.sklepagar.pl M25 18 158 00:16:54 (215)00:04:00 (181)01:15:51 (187)00:00:49 (48)00:48:45 (150) 02:26:18 00:34:23
164 297 Czayka Krystian TriAcademy M30 43 159 00:15:55 (157)00:03:26 (112)01:19:33 (256)00:00:50 (51)00:46:34 (101) 02:26:18 00:34:23
165 631 Michalski Arkadiusz "ORKA " Ilawa M40 30 160 00:14:27 (88)00:03:21 (101)01:16:05 (197)00:01:15 (152)00:51:15 (208) 02:26:23 00:34:28
166 686 Pepłowski Bartłomiej M30 44 161 00:20:23 (327)00:02:56 (61)01:16:49 (208)00:01:10 (133)00:45:11 (69) 02:26:28 00:34:33
167 339 Radziukiewicz Grzegorz AT Team M35 43 162 00:18:09 (271)00:03:19 (98)01:13:36 (140)00:00:42 (21)00:50:52 (200) 02:26:38 00:34:43
168 387 Stawiarz Paweł M35 44 163 00:13:44 (43)00:04:11 (209)01:15:31 (182)00:01:19 (171)00:51:59 (222) 02:26:45 00:34:50
169 545 Reza Marek M45 13 164 00:17:08 (223)00:03:58 (175)01:12:39 (124)00:01:25 (197)00:51:42 (217) 02:26:51 00:34:56
170 585 Litwiniuk Krzysztof UKS TRS SUSZ od zera kris M35 45 166 00:15:14 (124)00:03:49 (154)01:16:18 (202)00:01:13 (143)00:50:18 (192) 02:26:52 00:34:57
171 516 Klimas Marek M55 3 165 00:19:44 (315)00:03:24 (105)01:12:59 (129)00:01:11 (139)00:49:36 (174) 02:26:52 00:34:57
172 367 Kord Bogdan M55 4 167 00:19:36 (312)00:03:14 (91)01:11:55 (116)00:00:55 (68)00:51:14 (206) 02:26:53 00:34:58
173 605 Kościuczuk Łukasz Biegiemnapomoc.pl M35 46 168 00:15:03 (113)00:04:46 (265)01:13:29 (136)00:01:58 (292)00:51:38 (215) 02:26:54 00:34:59
174 383 Parsons Alan WITC M30 45 169 00:19:39 (313)00:04:19 (225)01:19:19 (249)00:00:58 (81)00:42:55 (40) 02:27:09 00:35:14
175 287 Wołyniec Emilia Tri NEGU K30 2 6 00:18:04 (266)00:03:20 (99)01:18:32 (237)00:00:41 (16)00:47:09 (113) 02:27:46 00:35:51
176 708 Rydecki Karol Enduroman Elbląg M55 5 170 00:19:02 (293)00:04:12 (213)01:15:25 (178)00:01:29 (212)00:47:43 (126) 02:27:51 00:35:56
177 436 Stefański Michał M35 47 171 00:17:20 (234)00:04:09 (200)01:16:13 (198)00:01:00 (92)00:49:13 (163) 02:27:55 00:36:00
178 513 Chodyna Monika Tri NEGU Aktywuj Formę K18 2 7 00:10:40 (5)00:03:30 (128)01:19:48 (263)00:01:00 (93)00:52:57 (247) 02:27:55 00:36:00
179 380 Pajka Łukasz M30 46 172 00:17:37 (244)00:04:18 (219)01:13:53 (145)00:02:11 (318)00:50:31 (195) 02:28:30 00:36:35
180 554 Bakuła Mateusz BLUE MEDIA TEAM M25 19 173 00:16:52 (214)00:23:32 (356)00:54:50 (1)00:01:30 (219)00:51:57 (219) 02:28:40 00:36:45
181 312 Rusak Łukasz CompleXsports Triathlon Team M35 48 175 00:15:53 (156)00:03:59 (177)01:16:44 (206)00:00:58 (80)00:51:20 (211) 02:28:54 00:36:59
182 423 Nadratowski Kamil PROTEA TEAM M30 47 174 00:16:05 (167)00:04:29 (242)01:18:09 (229)00:01:16 (158)00:48:56 (155) 02:28:54 00:36:59
183 417 Ciecierski Michał M35 49 176 00:16:31 (188)00:03:37 (133)01:10:55 (90)00:01:10 (131)00:57:15 (299) 02:29:28 00:37:33
184 696 Tylman Igor M18 8 177 00:15:15 (126)00:04:16 (217)01:19:30 (254)00:01:54 (282)00:48:35 (145) 02:29:29 00:37:34
185 403 Liber Piotr The Luzzers M35 50 178 00:18:28 (283)00:03:42 (146)01:17:30 (220)00:00:59 (83)00:48:51 (152) 02:29:30 00:37:35
186 476 Myer Danuta K30 3 8 00:15:11 (122)00:04:27 (240)01:20:08 (268)00:01:02 (105)00:48:43 (149) 02:29:32 00:37:37
187 427 Kuffel Piotr BGK / Kuźnia Triathlonu M30 48 179 00:14:32 (92)00:03:56 (170)01:18:18 (231)00:01:40 (247)00:51:15 (207) 02:29:41 00:37:46
188 370 Nawrot Jacek LABOSPORT Team M50 7 180 00:16:21 (177)00:05:59 (319)01:11:50 (114)00:03:00 (346)00:52:39 (242) 02:29:50 00:37:55
189 430 Antonowicz Marcin N/a M35 51 181 00:15:10 (120)00:04:02 (185)01:16:59 (211)00:01:18 (166)00:52:22 (233) 02:29:51 00:37:56
190 567 Ruciński Marek VEL-DĄBRÓWNO M45 14 182 00:18:13 (275)00:06:06 (321)01:16:15 (199)00:02:04 (308)00:47:18 (118) 02:29:56 00:38:01
191 359 Niedzielski Tomasz M35 52 183 00:16:37 (198)00:05:31 (308)01:18:52 (240)00:01:32 (227)00:47:30 (122) 02:30:02 00:38:07
192 558 Kac Marek UKS Tri-Team Rumia M40 31 184 00:15:47 (145)00:04:07 (190)01:19:24 (252)00:01:23 (192)00:49:30 (168) 02:30:11 00:38:16
193 511 Średziński Łukasz Tribition Team M35 53 185 00:16:41 (205)00:03:25 (108)01:17:01 (213)00:01:07 (120)00:51:58 (220) 02:30:12 00:38:17
194 494 Dzierszko Rafał Nadaktywni M35 54 187 00:15:29 (134)00:04:16 (216)01:13:34 (138)00:01:41 (251)00:55:14 (280) 02:30:15 00:38:20
195 588 Tyszka Dariusz M40 32 186 00:24:15 (349)00:05:19 (301)01:11:16 (101)00:02:01 (297)00:47:23 (121) 02:30:15 00:38:20
196 695 Apalko Artur Oil Transfer Team M45 15 188 00:20:08 (323)00:05:00 (280)01:13:35 (139)00:01:40 (248)00:49:54 (185) 02:30:17 00:38:22
197 482 Mackiewicz Jacek M35 55 189 00:19:48 (316)00:04:35 (252)01:12:42 (125)00:01:47 (268)00:51:33 (213) 02:30:26 00:38:31
198 444 Choroszucha Maciej M25 20 190 00:17:57 (259)00:03:52 (160)01:18:56 (245)00:01:50 (278)00:48:08 (139) 02:30:44 00:38:49
199 528 Liber Pawel The Luzzers M35 56 191 00:20:13 (325)00:04:21 (229)01:14:31 (155)00:01:58 (291)00:49:45 (180) 02:30:46 00:38:51
200 398 Gurzęda Ryszard M25 21 192 00:14:32 (91)00:05:04 (288)01:21:29 (288)00:01:36 (239)00:48:10 (140) 02:30:50 00:38:55
201 442 Ponto Piotr Pocisk Piotrek M35 57 193 00:15:05 (114)00:03:54 (166)01:17:04 (214)00:01:10 (134)00:53:53 (262) 02:31:06 00:39:11
202 598 Posman Rafał M35 58 194 00:18:15 (276)00:04:10 (206)01:17:17 (219)00:01:24 (196)00:50:02 (187) 02:31:08 00:39:13
203 491 Sojkowski Piotr Tri NEGU M30 49 195 00:17:51 (254)00:03:49 (155)01:13:42 (142)00:01:15 (149)00:54:32 (270) 02:31:09 00:39:14
204 459 Ptak Andrzej M40 33 196 00:18:21 (280)00:05:45 (316)01:15:10 (172)00:02:51 (342)00:49:07 (161) 02:31:14 00:39:19
205 490 Konarzewska Marta Tri NEGU K30 4 9 00:16:00 (163)00:03:35 (131)01:17:00 (212)00:01:19 (169)00:53:25 (252) 02:31:19 00:39:24
206 351 Dalewski Aleksander M30 50 197 00:19:20 (301)00:04:10 (205)01:21:07 (282)00:01:33 (231)00:45:11 (70) 02:31:20 00:39:25
207 603 Kowalski Grzegorz M25 22 198 00:17:17 (231)00:04:18 (221)01:16:03 (195)00:01:47 (270)00:51:58 (221) 02:31:23 00:39:28
208 437 Tajak Tomasz HRmax zory M40 34 199 00:16:57 (218)00:05:12 (292)01:19:38 (260)00:02:19 (326)00:47:21 (119) 02:31:27 00:39:32
209 608 Czajka Maciej Nadaktywni Sprint Tri Team Białystok M25 23 201 00:14:12 (79)00:03:28 (117)01:13:31 (137)00:00:44 (32)00:59:37 (322) 02:31:33 00:39:38
210 321 Szulski Adam M40 35 200 00:17:12 (226)00:04:44 (261)01:15:27 (180)00:01:23 (188)00:52:47 (243) 02:31:33 00:39:38
211 532 Florczyk Robert Water Knights Triathlon Zabierzów M30 51 202 00:20:40 (328)00:03:28 (118)01:16:39 (204)00:01:16 (157)00:49:34 (170) 02:31:36 00:39:41
212 640 Bryzek Arnold M45 16 203 00:14:44 (100)00:03:30 (125)01:15:19 (176)00:01:33 (230)00:56:39 (295) 02:31:45 00:39:50
213 329 Adamczuk Paweł TRI NIEAKTYWNI ZIELONE WZGÓRZA M30 52 204 00:16:06 (170)00:07:33 (344)01:15:10 (173)00:01:06 (118)00:51:59 (223) 02:31:53 00:39:58
214 300 Stępniewski Sebastian Więcej Funku! M30 53 205 00:16:40 (203)00:05:16 (296)01:15:24 (177)00:02:10 (317)00:52:30 (237) 02:32:00 00:40:05
215 431 Wodyński Jan M25 24 206 00:16:37 (196)00:04:10 (203)01:16:50 (209)00:01:26 (204)00:53:14 (251) 02:32:16 00:40:21
216 682 Szczygielski Krzysztof UKS Tri-Team Rumia M55 6 207 00:18:09 (270)00:03:40 (139)01:16:42 (205)00:01:22 (183)00:52:26 (235) 02:32:20 00:40:25
217 336 Durski Piotr M30 54 208 00:17:45 (250)00:03:29 (123)01:15:02 (167)00:02:04 (305)00:54:11 (266) 02:32:32 00:40:37
218 413 Muszynski Marek Rise&Shine M40 36 209 00:16:48 (209)00:06:23 (334)01:19:01 (246)00:02:26 (333)00:47:55 (133) 02:32:34 00:40:39
219 345 Wasilewski Mirosław SSP ORKA Iława M40 37 210 00:16:32 (189)00:06:06 (320)01:16:58 (210)00:02:24 (331)00:50:43 (198) 02:32:42 00:40:47
220 689 Markowski Dariusz M55 7 211 00:19:28 (307)00:04:08 (196)01:14:33 (156)00:02:09 (314)00:52:32 (238) 02:32:49 00:40:54
221 632 Piotrowski Wiktor Klub Biegacza Mrągowo M40 38 212 00:18:28 (284)00:03:40 (140)01:20:04 (266)00:01:40 (246)00:49:00 (157) 02:32:52 00:40:57
222 507 Lempek Daniel Lubawa M30 55 213 00:19:09 (296)00:04:18 (220)01:15:42 (184)00:01:08 (125)00:52:50 (244) 02:33:07 00:41:12
223 327 Andrejczuk Łukasz TRI NIEAKTYWNI ZIELONE WZGÓRZA M25 25 214 00:13:51 (51)00:05:00 (282)01:14:10 (152)00:01:31 (222)00:58:45 (314) 02:33:17 00:41:22
224 652 Miezianko Krzysztof M35 59 215 00:16:38 (199)00:05:25 (305)01:17:45 (223)00:01:21 (177)00:52:13 (227) 02:33:22 00:41:27
225 539 Onichimowski Piotr M35 60 216 00:16:40 (204)00:03:12 (82)01:24:49 (321)00:00:50 (50)00:47:55 (132) 02:33:25 00:41:30
226 573 Kasprowicz Michal UKA M35 61 217 00:16:39 (201)00:03:57 (173)01:19:40 (261)00:01:58 (290)00:51:20 (210) 02:33:33 00:41:38
227 578 Drapella Dariusz MaratonyPolskie.PL TEAM M55 8 218 00:16:20 (176)00:04:07 (192)01:12:18 (119)00:01:04 (110)00:59:49 (325) 02:33:38 00:41:43
228 524 Przepieść Kamila The Luzzers K30 5 10 00:14:56 (110)00:03:26 (113)01:19:42 (262)00:00:57 (75)00:54:41 (272) 02:33:41 00:41:46
229 691 Brett Tomasz MLUKS Triathlon M50 8 219 00:11:02 (8)00:02:17 (18)01:21:20 (285) 02:34:07 00:42:12
230 419 Łabno Waldek M40 39 220 00:17:26 (237)00:03:43 (148)01:18:02 (225)00:01:27 (208)00:53:43 (259) 02:34:20 00:42:25
231 569 Radzki Rafał M30 56 221 00:19:03 (294)00:04:25 (236)01:19:08 (248)00:02:04 (306)00:49:47 (183) 02:34:27 00:42:32
232 428 Poreda Rafał OLSEN-RYBA TEAM M25 26 222 00:14:52 (107)00:04:09 (201)01:13:59 (147)00:01:50 (277)00:59:48 (324) 02:34:38 00:42:43
233 389 Kowalewska Dorota K25 3 11 00:17:38 (245)00:03:50 (157)01:22:17 (296)00:01:15 (151)00:49:44 (178) 02:34:44 00:42:49
234 703 Sopyła Krzysztof Prejłowo M30 57 223 00:16:38 (200)00:04:51 (269)01:21:45 (292)00:01:31 (221)00:50:08 (188) 02:34:53 00:42:58
235 401 Pawlak Kamil My TriRun M25 27 224 00:15:16 (127)00:04:44 (262)01:17:49 (224)00:02:00 (294)00:55:14 (279) 02:35:02 00:43:07
236 669 Łątkowska Mirka K35 2 12 00:17:10 (224)00:04:07 (193)01:20:15 (271)00:01:30 (216)00:52:08 (226) 02:35:10 00:43:15
237 591 Pakula Marcin PAKULA Team Ania Pakula Team M40 40 225 00:15:43 (142)00:04:08 (199)01:20:03 (265)00:00:47 (38)00:54:42 (273) 02:35:23 00:43:28
238 529 Kaczmar Krzysztof M40 41 226 00:18:44 (289)00:05:04 (287)01:14:50 (163)00:02:01 (298)00:54:48 (274) 02:35:26 00:43:31
239 675 Ciżmowski Wiesław M45 17 227 00:17:46 (251)00:04:33 (250)01:20:12 (269)00:02:02 (302)00:50:54 (202) 02:35:27 00:43:32
240 483 Śmieciński Krzysztof Wydział Inwestycji Miejskich Stowarzyszenie ,,Sójka" M40 42 228 00:20:56 (331)00:04:21 (228)01:16:01 (194)00:01:57 (289)00:52:19 (232) 02:35:34 00:43:39
241 662 Leszczyński Maciej Torus Triathlon Team M40 43 229 00:13:48 (48)00:04:53 (272)01:20:07 (267)00:01:04 (107)00:55:52 (286) 02:35:44 00:43:49
242 409 Marek Andrzej M35 62 230 00:15:48 (148)00:04:38 (256)01:19:23 (250)00:01:24 (195)00:54:32 (271) 02:35:44 00:43:49
243 477 Topolewski Jacek M40 44 231 00:17:07 (221)00:04:59 (278)01:18:27 (235)00:01:28 (211)00:53:49 (261) 02:35:49 00:43:54
244 634 Królicki Maciej Jolo Team M25 28 232 00:18:54 (292)00:05:08 (291)01:16:37 (203)00:01:56 (285)00:53:39 (255) 02:36:14 00:44:19
245 535 Roś Piotr M30 58 233 00:21:37 (334)00:04:33 (248)01:18:48 (239)00:01:34 (233)00:49:47 (182) 02:36:20 00:44:25
246 581 Osiecki Edwin M45 18 234 00:17:28 (238)00:04:28 (241)01:18:52 (241)00:01:38 (242)00:54:01 (263) 02:36:26 00:44:31
247 277 Styczyński Dariusz M40 45 235 00:20:04 (322)00:06:21 (332)01:18:24 (233)00:03:10 (349)00:48:29 (141) 02:36:28 00:44:33
248 618 Marcinkjan Dominik M18 9 236 00:18:22 (281)00:06:13 (327)01:14:01 (148)00:01:41 (253)00:56:15 (291) 02:36:33 00:44:38
249 643 Szarmacher Sebastian M30 59 237 00:17:00 (219)00:04:47 (266)01:21:32 (290)00:02:00 (296)00:51:26 (212) 02:36:45 00:44:50
250 597 Ciak Damian M30 60 238 00:17:07 (222)00:05:15 (294)01:23:23 (305)00:01:20 (175)00:49:46 (181) 02:36:50 00:44:55
251 611 Sadkowski Grzegorz M30 61 239 00:27:27 (356)00:06:17 (329)01:19:34 (257)00:00:53 (58)00:42:40 (34) 02:36:51 00:44:56
252 565 Górny Marian UKS TRS SUSZ M60 1 240 00:18:10 (273)00:04:20 (227)01:18:24 (234)00:01:45 (264)00:54:23 (269) 02:37:03 00:45:08
253 281 Domżalski Łukasz PROTEA TEAM M25 29 241 00:17:54 (256)00:04:08 (198)01:18:45 (238)00:01:22 (180)00:54:56 (275) 02:37:05 00:45:10
254 384 Bąk Seweryn M25 30 242 00:19:11 (297)00:04:08 (197)01:20:39 (275)00:01:30 (217)00:51:40 (216) 02:37:07 00:45:12
255 690 Sierpińska Monika WMT K25 4 13 00:15:57 (159)00:02:59 (64)01:27:06 (336)00:01:32 (225)00:49:36 (173) 02:37:10 00:45:15
256 651 Zaurski Piotr M40 46 243 00:17:43 (247)00:04:30 (244)01:17:39 (221)00:01:47 (267)00:55:36 (283) 02:37:15 00:45:20
257 410 Wróblewski Jarosław M30 62 244 00:15:30 (135)00:04:18 (218)01:17:16 (217)00:01:12 (142)00:59:05 (318) 02:37:20 00:45:25
258 420 Matlak Ewa K30 6 14 00:13:34 (36)00:03:52 (159)01:23:30 (309)00:00:42 (24)00:55:42 (284) 02:37:22 00:45:27
259 328 Adamczuk Kamil TRI NIEAKTYWNI ZIELONE WZGÓRZA M30 63 245 00:17:57 (260)00:07:58 (347)01:17:43 (222)00:01:13 (145)00:52:38 (241) 02:37:30 00:45:35
260 650 Szawerdak Grzegorz M35 63 246 00:16:50 (211)00:04:01 (184)01:18:55 (244)00:01:38 (243)00:56:07 (289) 02:37:31 00:45:36
261 606 Markiewicz Marcelina K30 7 15 00:17:30 (242)00:03:47 (151)01:15:13 (175)00:02:07 (312)00:58:55 (316) 02:37:31 00:45:36
262 645 Pławiak Wojciech LABOSPORT Team AT Team M30 64 247 00:18:07 (267)00:05:16 (295)01:15:06 (171)00:01:43 (258)00:57:23 (302) 02:37:36 00:45:41
263 334 Andrejczuk Paweł TRI NIEAKTYWNI ZIELONE WZGÓRZA M30 65 248 00:19:50 (317)00:04:58 (276)01:15:36 (183)00:01:41 (252)00:55:33 (282) 02:37:38 00:45:43
264 432 Pachla Adam M35 64 249 00:23:54 (347)00:03:42 (145)01:16:00 (193)00:02:22 (327)00:52:00 (224) 02:37:58 00:46:03
265 601 JEŻOWSKI SŁAWOMIR klub sportowy niewidomych syrenka warszawa M50 9 250 00:22:40 (342)00:05:00 (283)01:15:54 (191)00:02:05 (309)00:52:29 (236) 02:38:08 00:46:13
266 580 Kossakowski Arkadiusz M30 66 251 00:17:49 (253)00:04:32 (246)01:22:27 (298)00:01:06 (119)00:52:19 (231) 02:38:13 00:46:18
267 694 Makowski Mariusz artmar erkado artmar-erkado M45 19 252 00:14:59 (112)00:05:24 (304)01:18:08 (227)00:01:59 (293)00:57:44 (305) 02:38:13 00:46:18
268 582 Wasiak Wojciech Water Knights Triathlon Zabierzów M55 9 253 00:16:05 (168)00:04:19 (222)01:23:13 (304)00:01:23 (186)00:53:46 (260) 02:38:45 00:46:50
269 595 Mocarski Jakub M25 31 254 00:17:30 (241)00:04:49 (267)01:22:49 (302)00:01:22 (182)00:52:22 (234) 02:38:52 00:46:57
270 720 Kaźmierczak Krzysztof M55 10 255 00:14:31 (89)00:03:21 (102)01:16:47 (207)00:01:57 (288)01:02:22 (338) 02:38:57 00:47:02
271 486 Niesporek Lukasz M30 67 256 00:19:59 (320)00:06:13 (326)01:18:54 (243)00:01:01 (99)00:52:53 (246) 02:39:00 00:47:05
272 510 Szypnik Maciej M40 47 257 00:18:27 (282)00:05:44 (314)01:26:11 (331)00:00:46 (35)00:47:59 (137) 02:39:07 00:47:12
273 460 Blankiewicz Rafał M40 48 258 00:18:10 (272)00:03:45 (149)01:25:06 (324)00:01:53 (280)00:50:58 (203) 02:39:52 00:47:57
274 555 Zajączkowski Grzegorz M45 20 259 00:16:05 (166)00:05:18 (298)01:21:41 (291)00:01:48 (272)00:55:03 (277) 02:39:56 00:48:01
275 718 Kozłowski Bogdan Tri NEGU wmsportowy.pl M40 49 260 00:18:46 (290)00:05:34 (310)01:21:09 (284)00:02:19 (325)00:52:17 (229) 02:40:05 00:48:10
276 679 Lisowski Piotr Nadaktywni M30 68 261 00:14:06 (66)00:03:29 (124)01:17:07 (215)00:01:13 (144)01:04:30 (344) 02:40:26 00:48:31
277 379 Idzior Adam M30 69 262 00:18:36 (287)00:04:03 (187)01:27:26 (338)00:01:02 (104)00:49:21 (166) 02:40:28 00:48:33
278 663 Szapiel Grzegorz euromed.olsztyn.pl M40 50 263 00:16:19 (175)00:04:20 (226)01:25:27 (327)00:02:05 (310)00:52:19 (230) 02:40:29 00:48:34
279 666 Macińska Monika K30 8 16 00:13:27 (33)00:03:28 (120)01:25:47 (328)00:00:56 (70)00:56:59 (297) 02:40:37 00:48:42
280 522 Bielski Bartek Torus Triathlon Team M35 65 264 00:16:32 (190)00:06:20 (331)01:17:12 (216)00:02:04 (307)00:58:48 (315) 02:40:56 00:49:01
281 527 Gospodarczyk Karol M30 70 265 00:18:17 (278)00:08:00 (348)01:19:38 (259)00:01:41 (254)00:53:42 (257) 02:41:19 00:49:24
282 479 Huzar Ryszard Autyzm jest wśród nas M40 51 266 00:15:52 (154)00:03:04 (73)01:21:51 (293)00:01:11 (140)00:59:35 (321) 02:41:33 00:49:38
283 625 Milewski Jacek LIBRO Cycling team M45 21 267 00:21:48 (335)00:03:25 (109)01:18:17 (230)00:01:16 (159)00:56:56 (296) 02:41:42 00:49:47
284 472 Fotschki Andrzej AKM OLIMP OLSZTYN M50 10 268 00:21:20 (333)00:07:51 (346)01:20:48 (278)00:01:04 (113)00:50:39 (196) 02:41:43 00:49:48
285 719 Rusak Michał CompleXsports Triathlon Team M30 71 269 00:17:52 (255)00:04:04 (188)01:20:39 (276)00:01:13 (146)00:58:02 (309) 02:41:50 00:49:55
286 489 Golec Artur M25 32 270 00:16:29 (186)00:06:41 (338)01:22:22 (297)00:01:21 (179)00:55:16 (281) 02:42:10 00:50:15
287 466 Pużyński Mariusz Augustowskie Towarzystwo Pływackie M45 22 271 00:20:09 (324)00:04:36 (254)01:18:53 (242)00:01:43 (259)00:57:17 (300) 02:42:38 00:50:43
288 391 Staszewski Marcin Rowelove café M35 66 272 00:16:55 (216)00:04:21 (230)01:27:12 (337)00:01:57 (287)00:52:35 (240) 02:43:00 00:51:05
289 467 Lehmann Marcin M30 72 273 00:23:40 (346)00:04:58 (274)01:22:39 (299)00:01:19 (170)00:50:28 (194) 02:43:04 00:51:09
290 648 Madej Tomasz M30 73 274 00:18:02 (264)00:06:07 (322)01:20:41 (277)00:02:28 (334)00:56:06 (288) 02:43:24 00:51:29
291 294 Legiędź Hubert LKS Przecław M45 23 275 00:17:28 (240)00:04:09 (202)01:23:05 (303)00:01:21 (178)00:57:21 (301) 02:43:25 00:51:30
292 617 Noll Dariusz TriUnlimited M40 52 276 00:20:41 (330)00:04:25 (237)01:20:31 (273)00:01:32 (228)00:56:19 (292) 02:43:28 00:51:33
293 697 Pogoda Marcin TRICLUB LUBLIN M40 53 277 00:15:07 (117)00:05:13 (293)01:22:48 (301)00:01:29 (214)00:59:00 (317) 02:43:37 00:51:42
294 493 Dmochowski Jacek OSTROŁĘKA - M45 24 278 00:17:19 (232)00:06:13 (325)01:22:00 (295)00:01:55 (284)00:56:29 (294) 02:43:57 00:52:02
295 402 Czarnecki Tomasz M35 67 279 00:19:35 (310)00:04:44 (263)01:24:46 (320)00:01:30 (220)00:53:26 (253) 02:44:02 00:52:07
296 575 Dobrowolski Marcin M40 54 280 00:17:56 (258)00:04:53 (273)01:25:10 (325)00:02:03 (304)00:54:01 (264) 02:44:03 00:52:08
297 439 Stankiewicz Piotr M35 68 281 00:19:32 (308)00:04:19 (224)01:25:27 (326)00:02:02 (301)00:52:51 (245) 02:44:11 00:52:16
298 627 Kozłowski Przemysław M30 74 282 00:19:35 (309)00:05:54 (318)01:23:42 (310)00:01:17 (162)00:53:43 (258) 02:44:11 00:52:16
299 464 Furmanik Mateusz M25 33 283 00:13:45 (45)00:05:29 (307)01:26:11 (332)00:01:21 (176)00:57:32 (304) 02:44:17 00:52:22
300 534 Prokopczuk Paweł Fanklub Dużych Cycusiów M35 69 284 00:16:32 (191)00:04:25 (235)01:21:09 (283)00:01:26 (200)01:00:50 (329) 02:44:21 00:52:26
301 485 Staszkiewicz Radosław niezrzeszony M45 25 285 00:13:36 (37)00:06:11 (323)01:21:29 (287)00:02:15 (321)01:01:02 (330) 02:44:34 00:52:39
302 713 Kosno Piotr M40 55 286 00:19:22 (302)00:06:38 (337)01:21:29 (286)00:02:56 (344)00:54:17 (268) 02:44:42 00:52:47
303 377 Frolików Aleksander CompleXsports Triathlon Team M35 70 287 00:17:01 (220)00:04:22 (232)01:21:54 (294)00:01:47 (266)00:59:56 (326) 02:45:01 00:53:06
304 326 Adamczuk Karol TRI NIEAKTYWNI ZIELONE WZGÓRZA M25 34 288 00:14:48 (103)00:05:35 (312)01:19:37 (258)00:03:34 (352)01:01:41 (334) 02:45:16 00:53:21
305 525 Zambrzycki Damian M30 75 289 00:17:35 (243)00:08:48 (353)01:23:59 (314)00:02:37 (337)00:52:32 (239) 02:45:31 00:53:36
306 552 Dudek Piotr NETGEAR TEAM M40 56 290 00:18:04 (265)00:04:41 (258)01:19:24 (251)00:01:15 (153)01:02:20 (337) 02:45:44 00:53:49
307 680 Dietrich Krzysztof Triathlon Series Team / Sportowy Jeż Poranny M35 71 291 00:17:58 (261)00:05:06 (290)01:23:43 (311)00:01:10 (130)00:57:51 (307) 02:45:49 00:53:54
308 429 Klemendorf Przemek M35 72 292 00:18:16 (277)00:05:01 (285)01:23:28 (307)00:01:15 (150)00:58:15 (311) 02:46:15 00:54:20
309 707 Kręcielewski Tomasz Team Nutrilite Trener Tomek M30 76 293 00:24:01 (348)00:09:15 (355)01:20:38 (274)00:00:47 (40)00:51:38 (214) 02:46:19 00:54:24
310 501 Ostrowski Michał 12tri.pl M35 73 294 00:14:56 (109)00:04:30 (243)01:20:59 (280)00:02:09 (313)01:04:03 (341) 02:46:37 00:54:42
311 307 Szczygieł Łukasz SEGRO TEAM M35 74 295 00:18:21 (279)00:04:34 (251)01:25:48 (329)00:01:42 (255)00:56:22 (293) 02:46:46 00:54:51
312 570 Czerwiec Magdalena Water Knights Triathlon Zabierzów K35 3 17 00:14:44 (101)00:03:54 (165)01:20:27 (272)00:00:45 (33)01:07:10 (347) 02:47:00 00:55:05
313 323 Wojciechowski Piotr 12tri.pl / Drużyna Wilka M25 35 296 00:25:23 (351)00:05:47 (317)01:21:31 (289)00:01:17 (160)00:53:03 (250) 02:47:01 00:55:06
314 572 Malinowski Sebastian M25 36 297 00:19:04 (295)00:08:08 (350)01:15:51 (188)00:02:55 (343)01:01:52 (335) 02:47:49 00:55:54
315 448 Bestecki Tomasz Endomondo Bartoszyce M25 37 298 00:18:30 (286)00:06:13 (328)01:34:40 (353)00:02:37 (336)00:45:56 (83) 02:47:56 00:56:01
316 335 Czyżyk Rafał LABOSPORT Team M40 57 299 00:17:45 (249)00:03:55 (168)01:20:14 (270)00:01:47 (269)01:04:22 (342) 02:48:03 00:56:08
317 656 Poreda Dariusz biegam dla zdrowia M30 77 300 00:19:13 (298)00:03:15 (94)01:23:52 (312)00:00:44 (29)01:01:31 (332) 02:48:35 00:56:40
318 371 Dabulis Jarosław M40 58 301 00:21:06 (332)00:04:51 (270)01:30:50 (346)00:01:54 (283)00:49:57 (186) 02:48:38 00:56:43
319 660 Zarzycki Wojciech AGRO-METAL OSTROLEKA M40 59 302 00:16:37 (197)00:25:01 (357)01:17:17 (218)00:01:29 (213)00:48:32 (143) 02:48:56 00:57:01
320 721 Furmańska Kaśka Etixx Team K45 1 18 00:22:15 (340)00:05:19 (299)01:22:48 (300)00:01:40 (250)00:57:06 (298) 02:49:08 00:57:13
321 450 Bronakowski Andrzej www.czasrelaksu.olsztyn.pl GABINET FIZJOTERAPEUTYCZNY "CZAS RELAKSU" M35 75 303 00:16:26 (183)00:03:57 (172)01:31:22 (348)00:01:17 (164)00:56:10 (290) 02:49:12 00:57:17
322 639 Sznajder Wiktor M35 76 304 00:21:58 (337)00:05:43 (313)01:24:28 (316)00:02:23 (330)00:55:03 (278) 02:49:35 00:57:40
323 547 Stankiewicz Agnieszka Tribition Team K35 4 19 00:19:36 (311)00:04:07 (194)01:23:29 (308)00:02:09 (316)01:00:29 (327) 02:49:50 00:57:55
324 496 Piotrowicz Krzysztof M45 26 305 00:20:41 (329)00:03:52 (161)01:24:30 (317)00:01:32 (229)00:59:28 (320) 02:50:02 00:58:07
325 546 Ziółek Marcin The Luzers M35 77 306 00:22:00 (338)00:03:54 (167)01:21:02 (281)00:01:49 (275)01:01:17 (331) 02:50:03 00:58:08
326 647 Rykowski Andrzej M25 38 307 00:22:53 (343)00:04:26 (239)01:33:15 (352)00:00:37 (9)00:48:52 (153) 02:50:03 00:58:08
327 655 Zduniak Artur M30 78 308 00:16:49 (210)00:07:11 (340)01:29:52 (344)00:01:31 (223)00:55:02 (276) 02:50:25 00:58:30
328 434 Jurczyński Jacek mBank Sekcja Triatlonowa M40 60 309 00:18:02 (263)00:05:21 (302)01:30:10 (345)00:03:25 (351)00:53:31 (254) 02:50:29 00:58:34
329 369 Michałowski Radosław Radzio Team M40 61 310 00:18:49 (291)00:05:00 (281)01:29:26 (342)00:01:52 (279)00:55:43 (285) 02:50:51 00:58:56
330 471 Fotschki Bartosz PAN Olsztyn M25 39 311 00:18:38 (288)00:07:14 (341)01:25:57 (330)00:01:07 (123)00:57:58 (308) 02:50:54 00:58:59
331 285 Dobosz Andrzej M40 62 312 00:22:54 (344)00:04:22 (231)01:24:21 (315)00:01:50 (276)00:57:31 (303) 02:50:58 00:59:03
332 658 Radzymin Andrzej-Jan www.parkwodny.hajnowka.pl M60 2 313 00:27:26 (355)00:07:27 (342)01:26:36 (334)00:01:34 (235)00:48:34 (144) 02:51:36 00:59:41
333 487 Parzych Cezary M45 27 314 00:17:44 (248)00:03:33 (129)01:26:30 (333)00:01:38 (241)01:02:12 (336) 02:51:38 00:59:43
334 607 Kubań Marta K25 5 20 00:22:05 (339)00:03:30 (127)01:29:00 (341)00:01:24 (194)00:56:03 (287) 02:52:03 01:00:08
335 584 Zieliński Adam M25 40 315 00:20:14 (326)00:07:01 (339)01:24:37 (318)00:02:32 (335)00:58:10 (310) 02:52:34 01:00:39
336 443 Stańczuk Lech M-TEAM cycling M60 3 316 00:19:53 (319)00:08:21 (352)01:19:24 (253)00:02:43 (339)01:03:17 (340) 02:53:37 01:01:42
337 633 Grabowski Marek Waniewski Coaching M30 79 317 00:27:07 (353)00:05:04 (289)01:20:58 (279)00:02:43 (340)00:58:35 (312) 02:54:27 01:02:32
338 636 Szarmacher Artur M25 41 318 00:15:46 (144)00:08:09 (351)01:31:09 (347)00:01:47 (271)00:57:47 (306) 02:54:39 01:02:44
339 564 Pomastowski Grzegorz niezrzeszony bez M60 4 319 00:21:50 (336)00:03:53 (163)01:23:55 (313)00:02:56 (345)01:02:36 (339) 02:55:10 01:03:15
340 301 Łysiuk Maciej Nadaktywni M30 80 320 00:19:28 (306)00:05:22 (303)01:23:24 (306)00:02:42 (338)01:04:23 (343) 02:55:18 01:03:23
341 692 Walaszczyk Maciej Wieliszew Heron Team M35 78 321 00:15:23 (130)00:04:11 (208)01:26:45 (335)00:02:01 (299)01:07:36 (348) 02:55:55 01:04:00
342 470 Szot Norbert M40 63 322 00:20:00 (321)00:04:07 (191)01:19:48 (264)00:02:11 (319)01:12:02 (352) 02:58:08 01:06:13
343 317 Polcyn Jan AT Team M50 11 323 00:41:44 (357)00:03:49 (156)01:19:04 (247)00:01:26 (205)00:52:07 (225) 02:58:10 01:06:15
344 674 Olędzki Janusz Olędzcy M55 11 324 00:23:11 (345)00:05:32 (309)01:28:13 (340)00:02:24 (332)00:59:24 (319) 02:58:45 01:06:50
345 353 Sołdan Maciej GIGA SPORT M40 64 325 00:16:27 (184)00:05:19 (300)01:28:00 (339)00:01:22 (181)01:09:32 (350) 03:00:39 01:08:44
346 304 Małecki Radosław M40 65 326 00:24:49 (350)00:07:32 (343)01:24:41 (319)00:03:54 (354)00:59:44 (323) 03:00:40 01:08:45
347 667 Zaurski Marcin M65 1 327 00:18:08 (268)00:06:30 (336)01:25:05 (323)00:03:45 (353)01:07:45 (349) 03:01:13 01:09:18
348 396 Truszkowski Wojciech PROFKOM OLSZTYN M30 81 328 00:17:21 (235)00:07:44 (345)01:35:29 (354)00:01:34 (232)01:00:34 (328) 03:02:42 01:10:47
349 385 Kurcin Tomasz RAIKO Triathlon Team RRS sp. z o.o. S.K.A. M35 79 329 00:22:18 (341)00:06:20 (330)01:25:00 (322)00:02:15 (322)01:09:56 (351) 03:05:49 01:13:54
350 411 Bankiewicz Damian Asseco Active Team M40 66 330 00:19:40 (314)00:05:45 (315)01:47:10 (356)00:02:22 (329)00:50:52 (199) 03:05:49 01:13:54
351 665 Kucik Paulina K30 9 21 00:19:16 (299)00:06:27 (335)01:31:50 (350)00:03:04 (348)01:06:41 (346) 03:07:18 01:15:23
352 484 Wróbel Waldemar M50 12 331 00:27:22 (354)00:06:21 (333)01:31:31 (349)00:03:01 (347)01:01:32 (333) 03:09:47 01:17:52
353 544 Cichon Artur M50 13 332 00:19:20 (300)00:08:53 (354)01:33:01 (351)00:03:14 (350)01:05:34 (345) 03:10:02 01:18:07
354 361 Fajer Markus RAZ Szczecin M65 2 333 00:26:48 (352)00:08:06 (349)01:41:59 (355)00:02:46 (341)00:58:42 (313) 03:18:20 01:26:25
355 273 Szyszka Leszek LABOSPORT Team Radzio Team / radosne bieganie M40 DNS
356 274 Guzowska Iwona LABOSPORT Team K40 DNS
357 279 Pupka Artur AT Team M50 DNS
358 280 Pawlak Krzysztof M35 DNS
359 286 Gardecki Paweł NET SYSTEM Triathlon Team M25 DNS
360 288 Siegert Piotr EDC Runners M35 DNS
361 291 Baryżewski Piotr brak brak M35 DNS
362 292 Dukała Marcin WARSAW MASTERS TEAM M40 DNS
363 296 Grzanecki Rafał M40 DNS
364 299 Jankowski Maciej M35 DNS
365 309 Ciskowski Waldemar M60 DNS
366 310 Ochrymowicz Tomasz M40 DNS
367 311 Kolon Radosław M30 DNS
368 319 Skórniewski Sławomir M30 DNS
369 324 Josz Piotr M50 DNS
370 331 Gierasimczyk Rafał Trisophrenia Triathlon Team M18 DNS
371 340 Chodkiewicz Tomasz M40 DNS
372 344 Kapelko Bogdan M40 DNS
373 346 Kozakiewicz Ryszard Kuźnia Triathlonu M40 DNS
374 347 Sołtysik Andrzej M25 DNS
375 350 Sobolewski Marcin UKS TRS SUSZ KACZKAN ZPD SP.J. M35 DNS
376 358 Skowroński Łukasz STOPA Słupsk M40 DNS
377 360 Mucha Robert TN Biegówki Biegówki w Zalesiu M35 DNS
378 362 Sieńczyk Wojciech Wojciech Sienczyk Wojciech Sienczyk M40 DNS
379 364 Juskowiak Jakub M35 DNS
380 368 Tyburczy Krzysztof delecta białystok M40 DNS
381 373 Dominiak Klaudia Wertykal bikeBoard Team K35 DNS
382 382 Makowski Adam M25 DNS
383 386 Sukacz Dawid M40 DNS
384 388 Jaworski Piotr M45 DNS
385 390 Głąb Andrzej MKS Triathlon Malbork M45 DNS
386 392 Durma Dariusz CompleXsports Triathlon Team M35 DNS
387 394 Lorbiecki Wiesław M30 DNS
388 395 Sokołowski Marcin M35 DNS
389 397 Koperski Wojciech Trucht Tarchomin Team M40 DNS
390 404 Dąbrowski Bartosz M30 DNS
391 406 Rakowski Tomasz M40 DNS
392 414 Kowal Andrzej Water Knights Triathlon Zabierzów M35 DNS
393 416 Kwasniewski Mateusz M25 DNS
394 425 Józwik Krzysztof M35 DNS
395 426 Berkovics Igors WITC M30 DNS
396 440 Olech Marcin M40 DNS
397 452 Krupiński Marek Pszczółkowski Team M40 DNS
398 453 Milczarek Ryszard M40 DNS
399 458 Jelitto Jakub M18 DNS
400 469 Grochowicz Jan M30 DNS
401 473 Błajet Jakub M30 DNS
402 474 Bartosiak Szymon TRINERGY TEAM M35 DNS
403 488 Augustyniak Wojciech Enduroman Elbląg M35 DNS
404 492 Mączyński Czesław M60 DNS
405 497 Milowski Tadeusz Końskie Salto M40 DNS
406 503 Sujka Karol M30 DNS
407 504 Dembicki Marcin M30 DNS
408 505 Huszcza Paweł Więcej Funku! M30 DNS
409 509 Dzioba Michał TriSopot M40 DNS
410 515 Kubicki Dariusz Waniewski Coaching M35 DNS
411 519 Kubiński Jakub Tri-Sport Niemcz M25 DNS
412 520 Drost Robert M30 DNS
413 523 Mądry Wojciech DIESEL TEAM M35 DNS
414 526 Łężak Paulina K25 00:18:30 (285)00:03:52 (158)01:29:46 (343)00:01:26 (203) DNF
415 531 Dalecki Marcin LABOSPORT Team M35 DNS
416 533 Mrowka Andrzej M40 DNS
417 540 Michalski Bartosz Banaszek Duda Jamis Team M30 DNS
418 550 Paluch Jacek M35 DNS
419 551 Kucharski Michal Kocham Cię Ula ISPL MIchał Kucharski M35 DNS
420 559 Zawisza Dariusz BCT Team BCT Team M40 DNS
421 562 Kołdys Łukasz M35 DNS
422 563 Pomastowski Dariusz synek M35 DNS
423 568 Biernacki Artur Vitasport.pl M40 DNS
424 577 Dziemian Karol M40 DNS
425 583 Laffont De Colonges Guillaume M45 DNS
426 587 Szary Paweł uszanka.pl M40 DNS
427 589 Ujazdowski Maciej M35 DNS
428 590 Kuligowski Adam M18 DNS
429 593 Epelbaum Dariusz Kuźnia Triathlonu M35 DNS
430 599 Trybuła Zdzisław Trezado BikeTires.pl M40 DNS
431 600 Mazurczyk Zbigniew WTT Warszawa M55 00:05:14 (1)00:04:59 (279)01:15:54 (190)00:02:06 (311) DNF
432 602 Łach Dawid AZS UWM Olsztyn Warmińsko - Mazurski Klub Sportowy M25 DNS
433 609 Skomska Karolina K30 DNS
434 610 Rożek Robert M35 DNS
435 613 Kondraciuk Dariusz AT Team M40 DNS
436 614 Świniarski Piotr Ciepłe Bambosze M35 DNS
437 619 Kozłowski Tomasz M35 DNS
438 626 Nowacka Justyna K35 DNS
439 628 Kacperski Mirosław M50 DNS
440 635 Lipski Marcin TRI4fun Triathlon Team Piaseczno AT Team M35 DNS
441 644 Raczyńska Katarzyna Trinergy K35 DNS
442 649 Żychliński Miłosz M40 DNS
443 654 Kaminski Bartosz M30 DNS
444 657 Utykański Michał A-Z Best M25 DNS
445 659 Furman Tomasz M45 DNS
446 661 Piasecki Paweł M50 DNS
447 668 Zawieska Kuba M30 DNS
448 672 Kroll Marcin 12tri.pl M25 DNS
449 676 Ostaszewska Eliza Nadaktywni Białystok K18 00:16:06 (169)00:05:34 (311) DNF
450 687 Jaworski Konrad Waniewski Coaching Lew Lębork M35 DNS
451 716 Kiereś Arkadiusz WITC M35 00:14:21 (82)00:03:52 (162)01:18:09 (228)00:02:00 (295) DNF
452 717 Gierasimczyk Stanisław SIDOR TEAM M55 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon