Castle Triathlon Malbork 2020 im. Bartosza Kubickiego - dystans Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - Ironman 3,8-180-42,2

Sztafety

Name City Age group Start number
Augustyniak Radosław (Rafał Bieszke (rower) Łukasz Stacherski (bieg)) Gdynia Witomino 45-49 118
Jędrzejczyk Natalia (Anna Marcinkowska-Barszcz, Barbara Fazan) Warszawa 35-39 27
Joachimiak Marek (Paweł Kotowski, Remigiusz Rybak) Inowrocław 25-29 102
Kęszycki Oskar (Jan Nowak, Maciej Kwaśniewski) Bezrzecze 25-29 129
Tamborski Marcin (Jasiński Przemysław, Kapuściński Michał) Łódź 40-44 55
Van Es Emiel (Maciej Rzepa Maciej Dargacz) Chocielewko 35-39 65
Wnuk Jakub (Karolina Wnuk, Michał Czerwiec) Sztum 35-39 54
Zelewska Marta (Katarzyna Gacka, Agnieszka Gruchała) Gdynia 40-44 138

Lista główna

Name City Age group Start number
Adamski Adrian Poznań 25-29 127
Aleksanderek Michał Gliwice 30-34 -
Andruszkiewicz Arkadiusz Tychy 40-44 75
Andrzejuk Michal Warszawa 40-44 -
Angowski Marcin Grodzisk Mazowiecki 40-44 116
Atraszkiewicz Magda Gdańsk 45-49 92
Augustyniak Radosław (Rafał Bieszke (rower) Łukasz Stacherski (bieg)) Gdynia Witomino 45-49 118
Bednarek Łukasz Nowa Wieś 35-39 128
Bielewicz Dawid Poznań 35-39 -
Bieliński Tomasz Gdańsk 35-39 121
Bołkowski Piotr Gdynia 30-34 39
Brett Tomasz Koło 55-59 -
Bryliński Bartosz Warszawa 40-44 41
Brynkiewicz Dorota Coventry 35-39 33
Buczek Bartłomiej Skwierzyna 30-34 152
Burski Paweł Łódź 50-54 46
Chalamonski Tomasz Ostrołęka 45-49 85
Ciastek Grzegorz Chełmno 55-59 69
Czuk Aleksander Zabrzeg 25-29 115
Daszewski Filip Dębno 18-24 -
Dołęga Mariusz Olsztyn 35-39 19
Domański Dawid Chorzów 35-39 133
Dutkiewicz Mariusz Gdynia 45-49 70
Dyr Krzysztof Bytom 40-44 -
Dżugaj Tomasz Twardogóra 40-44 43
Fabijańczyk Paweł Leszno 30-34 113
Figura Łukasz Wrocław 35-39 -
Filipczak Tomasz Police 35-39 -
Filuś Stanisław Mysłowice 55-59 -
Foremski Sławomir Toruń 50-54 91
Fudali Krzysztof Kraków 40-44 -
Furman Tomasz Warszawa 50-54 -
Gajewski Konrad Radomsko 30-34 -
Galecki Arkadiusz Siechnice 40-44 141
Gawroński Roman Zalasewo 35-39 64
Gdula Olga Oxford, United Kingdom (Gb) 25-29 21
Gintowt Tomasz Bialystok 35-39 84
Głogowski Bartosz Radom 35-39 126
Gniot Jacek Grudziądz 45-49 -
Gniot Katarzyna Zdzieszowice 40-44 -
Godlewski Tomasz Skórzewo 40-44 53
Golanowski Krzysztof Szczecin 45-49 124
Gontarz Jaroslaw Kozienice 40-44 -
Gorączkowski Wojciech Gowarzewo 30-34 83
Górnisiewicz Piotr Kraków 45-49 -
Grzesiak Filip Warszawa 35-39 -
Hadrych Piotr Zielona Góra 40-44 -
Hamela Krzysztof Chorzów 60-64 18
Hawrot Sylwester Goleniów 50-54 -
Hoffman Sebastian Łomianki 45-49 34
Hotel Arkadiusz Warszawa 40-44 111
Hruszetskyj Wiktor Łuck 35-39 72
Hubko Marek Słubice 45-49 -
Jabłonka Elżbieta Bełchatów 45-49 -
Jadach Michał Chodel 25-29 131
Jagiela Rafał Opole 35-39 112
Janiak Marek Szczecin 60-64 11
Janicki Tomek Łódź 35-39 151
Jankowski Paweł Poznań 50-54 -
Jankowski Tomasz Toruń 45-49 -
Janusz Łukasz Ilawa 30-34 123
Jarochowicz Norbert Nowogard 45-49 -
Jaśkiewicz Adam Pila 60-64 93
Jaśkiewicz Piotr Piła 65-69 132
Jegliński Łukasz Mławka 30-34 14
Jędrzejczyk Natalia (Anna Marcinkowska-Barszcz, Barbara Fazan) Warszawa 35-39 27
Joachimiak Marek (Paweł Kotowski, Remigiusz Rybak) Inowrocław 25-29 102
Jurczak Przemysław Legnica 40-44 -
Jurczak Jakub Jurczak Przemysław Legnica 18-24 -
Kaczor Hubert Międzyborów 45-49 67
Kałuszyński Paweł Ząbki 40-44 148
Kanigowski Grzegorz Gdańsk 40-44 23
Karpiński Jarosław Radom 40-44 119
Karwat Kamil Józefów 35-39 81
Kasperowicz Dariusz Szczecin 45-49 48
Kazanecki Tomasz Legionowo 40-44 32
Kęszycki Oskar (Jan Nowak, Maciej Kwaśniewski) Bezrzecze 25-29 129
Kimmer Jakub Zelów 30-34 15
Klawikowski Jakub Malbork 35-39 17
Kmuk Tomasz Padew Narodowa 35-39 150
Kołowrotny Wojciech Olszewnica Stara 45-49 114
Komoszyński Marcin Biała Podlaska 30-34 49
Kondracki Andrzej Warszawa 40-44 58
Korzelecka Karolina Milicz 35-39 90
Korzelecki Wojciech Milicz 35-39 89
Kosmatka Paweł Łódź 25-29 154
Kostrzewski Piotr Warszawa 50-54 -
Kościański Adam Kościan 40-44 135
Kościelski Mateusz Kąty Węgierskie 40-44 -
Kozar Karol Swindon 35-39 37
Kozłowicz Mateusz Wałbrzych 30-34 136
Kozłowski Bogdan Dywity 45-49 -
Koźma Michał Poznań 40-44 140
Krakowiak Michał Aleksandrów Łódzki 30-34 143
Krakowski Edwin Puńsk 30-34 60
Krawczyk Aleksandra Warszawa 35-39 106
Krawczyk Radoslaw Warszawa 45-49 -
Krotla Piotr Częstochowa 35-39 108
Krzeszowski Marcin Strzegom 40-44 66
Kubicki Tomasz Oleśnica 50-54 87
Kuciński Michał Łódź 55-59 74
Kudrewicz Mirek Gdańsk 55-59 97
Kukla Maciej Chorzów 35-39 29
Kuźma Karol Siedlce 45-49 -
Kwinta Sławomir Dzierżoniów 40-44 13
Lassota Artur Będzin 50-54 134
Lech Marek Bydgoszcz 35-39 96
Lenart Miłosz Kętrzyn 55-59 -
Lenart Rafał Wrocław 30-34 -
Leszczewicz Waldek Warszawa 40-44 -
Lewandowski Maciej Wrocław 30-34 -
Lewczuk Rafał Middlewich 40-44 71
Liebchen Piotr Łomianki 40-44 42
Lubowicki Łukasz Tychy 40-44 59
Łazdowski Łukasz Słubice 30-34 -
Łesejko Mateusz Kiełczów 40-44 62
Makowski Marek Pruszków 35-39 -
Malinowski Marcin Tuszynek Majoracki 45-49 -
Maliszewski Bolesław Zielona Góra 40-44 -
Małachowski Sebastian Kraków 45-49 51
Manninen Simo Helsinki 35-39 76
Markowski Wojciech Bystrzyca Górna 35-39 12
Masarczyk Szymon Gliwice 30-34 104
Matejak Hubert Sulejowek 40-44 94
Matusiak Mateusz Zgierz 30-34 -
Miętkiewicz Rafał Gdańsk 40-44 -
Młodzik Daniel Sosnowiec 40-44 79
Molicki Grzegorz Słupsk 18-24 35
Morawski Hubert Krakow 40-44 -
Mroczkowski Karol Wrocław 30-34 122
Mudzo Sebastian Redditch 40-44 -
Niemczyk Kazimierz Milanówek 55-59 147
Nitka Piotr Gdańsk 35-39 -
Novlyanskiy Konstantin Kaliningrad 35-39 -
Nowacka Paulina Luboń 40-44 56
Nowak Tomasz Zenon Drużyna 55-59 47
Nowok Maciej Chorzów 25-29 125
Nowosielski Piotr Sztum 45-49 30
Obuchowicz Artur Wschowa 40-44 82
Okuniewski Marcin Gdańsk 40-44 20
Ołdakowski Maciej Dobrzykowice 30-34 31
Orłowski Paweł Mierzyn 40-44 86
Ostrowski Tomasz Włoszczowa 30-34 101
Paterek Leszek Katowice 50-54 146
Pietrzak Romek Rakownia 55-59 144
Pol Bartosz Rawicz 35-39 78
Promińska-Goss Eliza Nowe Chrusty 40-44 -
Przybyła Karol Warszawa 35-39 36
Rachwalik Tomasz Stasi Las 45-49 22
Rafalak Grzegorz Kosakowo 40-44 26
Rembecki Sylwek Rosnowo 40-44 -
Rodziewicz Marcin Poznan 35-39 117
Różalski Piotr Elbląg 40-44 -
Ruzik Rafał Warszawa 40-44 44
Rybarczyk Marcin Poznań 45-49 -
Rzepka Marek Wrocław 45-49 -
Sado Paweł Kielce 35-39 -
Sarbiewski Dariusz Bartąg 45-49 139
Siatecki Pawel Garbow 25-29 -
Sienkiewicz Michał Przemyśl 35-39 77
Skornowicz Paweł Kaźmierz 45-49 57
Stanisławski Marcin Łódź 40-44 -
Stępniak Rafał Rawa Mazowiecka 35-39 145
Stróżycki Jakub Cerekwica 35-39 120
Strzępka Wojciech Krzemienica 18-24 142
Suchy Przemek Domaniów 40-44 -
Surma Henryk Kęty 40-44 153
Szechlicki Mateusz Warszawa 30-34 130
Szkuta Marcin Piaseczno 40-44 -
Szor Karol READING 45-49 100
Szorkin Janusz Kalisz 40-44 24
Szuman Rafał Skawina 40-44 68
Szweda Tomasz Złotów 35-39 107
Śledziewski Karol WARSZAWA 35-39 38
Śmieciński Krzysztof Olsztyn 45-49 98
Tamborski Marcin (Jasiński Przemysław, Kapuściński Michał) Łódź 40-44 55
Tomalski Piotr Płock 45-49 25
Tretiak Taras Луцьк 35-39 103
Trzciński Jakub Warszawa 18-24 -
Usidus Piotr Świdnik 30-34 16
Van Es Emiel (Maciej Rzepa Maciej Dargacz) Chocielewko 35-39 65
Wadełek Robert Warszawa 25-29 105
Wakuła Tomasz Siedlce 50-54 -
Wankiewicz Krzysztof Jelcz-Laskowice 45-49 63
Watras Sebastian Warszawa 40-44 -
Wawrzyniak Mateusz Koło 35-39 61
Wegiera Andrzej Abramowice Prywatne 45-49 52
Więckowski Dariusz Bydgoszcz 40-44 88
Wisniewski Jaroslaw Östra Ljungby 45-49 73
Wiśniewski Bartosz Łódź 30-34 45
Wiśniewski Jakub Warszawa 35-39 109
Wiśniewski Łukasz Mława 30-34 149
Wnuk Jakub (Karolina Wnuk, Michał Czerwiec) Sztum 35-39 54
Wojtuń Tomasz Kluczbork 25-29 -
Wójcik Kamil Warszawa 35-39 -
Wójcik Mirosław Tomaszów Mazowiecki 50-54 -
Wróblewski Sergiusz Kozienice 45-49 -
Wycisłowski Krzysztof Mińsk Mazowiecki 65-69 -
Zachariasz Maciej Gdańsk 35-39 28
Zadka Pawel Miedzybórz 30-34 99
Zając Piotr Warszawa 35-39 -
Zaręba Paweł Koło 30-34 80
Zelewska Marta (Katarzyna Gacka, Agnieszka Gruchała) Gdynia 40-44 138
Zieleniewicz Emil Łódź 35-39 -
Zieliński Jan Łódź 25-29 40
Ziemiakowski Sławomir Łódź 45-49 137
Žvykas Eugenijus Panevėžys 30-34 110
Zych Dawid Elbląg 45-49 -
Zych Zbigniew Lublin 45-49 50
Żurawski Mateusz Gdynia 25-29 95
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon