Castle Triathlon Malbork 2020 im. Bartosza Kubickiego - dystans Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - Ironman 3,8-180-42,2

Sztafety

Name City Age group Start number
Jędrzejczyk Natalia (Anna Marcinkowska-Barszcz, Barbara Fazan) Warszawa 35-39 27

Lista główna

Name City Age group Start number
Bielewicz Dawid Poznań 35-39 -
Bołkowski Piotr Gdynia 30-34 39
Bryliński Bartosz Warszawa 40-44 41
Brynkiewicz Dorota Coventry 35-39 33
Burski Paweł Łódź 50-54 46
Dołęga Mariusz Olsztyn 35-39 19
Dyr Krzysztof Bytom 40-44 -
Dżugaj Tomasz Twardogóra 40-44 43
Furman Tomasz Warszawa 50-54 -
Gajewski Konrad Radomsko 30-34 -
Gdula Olga Oxford, United Kingdom (Gb) 25-29 21
Gniot Jacek Grudziądz 45-49 -
Gorączkowski Wojciech Gowarzewo 30-34 -
Hamela Krzysztof Chorzów 60-64 18
Hoffman Sebastian Łomianki 45-49 34
Janiak Marek Szczecin 60-64 11
Jarochowicz Norbert Nowogard 45-49 -
Jegliński Łukasz Mławka 30-34 14
Jędrzejczyk Natalia (Anna Marcinkowska-Barszcz, Barbara Fazan) Warszawa 35-39 27
Kanigowski Grzegorz Gdańsk 40-44 23
Kasperowicz Dariusz Szczecin 45-49 48
Kazanecki Tomasz Legionowo 40-44 32
Kimmer Jakub Zelów 30-34 15
Klawikowski Jakub Malbork 35-39 17
Kostrzewski Piotr Warszawa 50-54 -
Kozar Karol Swindon 35-39 37
Kozłowicz Mateusz Wałbrzych 30-34 -
Kozłowski Bogdan Dywity 45-49 -
Krakowski Edwin Puńsk 30-34 -
Krawczyk Radoslaw Warszawa 45-49 -
Kukla Maciej Chorzów 35-39 29
Kuźma Karol Siedlce 45-49 -
Kwinta Sławomir Dzierżoniów 40-44 13
Leszczewicz Waldek Warszawa 40-44 -
Liebchen Piotr Łomianki 40-44 42
Malinowski Marcin Tuszynek Majoracki 45-49 -
Małachowski Sebastian Kraków 45-49 -
Markowski Wojciech Bystrzyca Górna 35-39 12
Molicki Grzegorz Słupsk 18-24 35
Niemczyk Kazimierz Milanówek 55-59 -
Nitka Piotr Gdańsk 35-39 -
Novlyanskiy Konstantin Kaliningrad 35-39 -
Nowacka Paulina Luboń 40-44 -
Nowak Tomasz Zenon Drużyna 55-59 47
Nowosielski Piotr Sztum 45-49 30
Okuniewski Marcin Gdańsk 40-44 20
Ołdakowski Maciej Dobrzykowice 30-34 31
Przybyła Karol Warszawa 35-39 36
Rachwalik Tomasz Stasi Las 45-49 22
Rafalak Grzegorz Kosakowo 40-44 26
Rembecki Sylwek Rosnowo 40-44 -
Ruzik Rafał Warszawa 40-44 44
Sarbiewski Dariusz Bartąg 45-49 -
Siatecki Pawel Garbow 25-29 -
Stanisławski Marcin Łódź 40-44 -
Stróżycki Jakub Cerekwica 35-39 -
Szkuta Marcin Piaseczno 40-44 -
Szorkin Janusz Kalisz 40-44 24
Szweda Tomasz Złotów 35-39 -
Śledziewski Karol WARSZAWA 35-39 38
Tomalski Piotr Płock 45-49 25
Usidus Piotr Świdnik 30-34 16
Wakuła Tomasz Siedlce 50-54 -
Watras Sebastian Warszawa 40-44 -
Wiśniewski Bartosz Łódź 30-34 45
Wróblewski Sergiusz Kozienice 45-49 -
Zachariasz Maciej Gdańsk 35-39 28
Zaręba Paweł Koło 30-34 -
Zieliński Jan Łódź 25-29 40
Ziemiakowski Sławomir Łódź 45-49 -
Zych Dawid Elbląg 45-49 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon