Mistrzostwa Polski w Triathlonie AGE-GROUP Rawa Mazowiecka 2021 - dystans sprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon 0,75-20-5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Anyszkiewicz Jakub Warka 16-19 -
Batorek Bogdan Rawa Mazowiecka 40-44 37
Bednarek Piotr Rawa Mazowiecka 30-34 74
Bielski Bartłomiej Lublin 35-39 17
Binder Piotr Warszawa 40-44 -
Birski Piotr Łódź 35-39 81
Ceberak Maciej Lubartów 30-34 71
Cieszyński Wojciech Pniewo 40-44 89
Cuszlag Jakub Warszawa 55-59 21
Dąbrowski Łukasz Pruszków 35-39 42
Dobrzynska Joanna Warka 30-34 32
Dudek Bartosz Katowice 30-34 -
Dudziak Tomasz Kraków 35-39 83
Dziubek Maciej Warszawa 30-34 33
Fajfer Grzegorz Wrocław 55-59 38
Flieger Patryk Oświęcim 30-34 82
Foksza Paweł Rzeszów 35-39 -
Folkert Kamil Tychy 35-39 26
Gadomska Agnieszka Zielona Góra 25-29 61
Gendek Jerzy Rogoźno 70-74 84
Gieres Waldemar Płock 50-54 45
Gołyś Grzegorz Knurów 20-24 60
Ignatowicz Andrzej Warszawa 45-49 24
Jarocka Wioleta Legionowo 35-39 49
Jędrzejczak Maciej Warszawa 65-69 30
Jończy Kamil Halinów - Hipolitów 35-39 56
Kaczmarek Dominik Koło 40-44 22
Kalinowski Piotr Włocławek 45-49 34
Kalita Katarzyna Stanowice 30-34 70
Karasiński Marcin Kalisz 50-54 65
Klepacki Tomasz Warszawa 65-69 79
Kofin Łukasz Aleksandrowice 40-44 -
Kolasiński Damian Zalasewo 40-44 85
Konarski Marcin Nysa 50-54 44
Kornes Janusz Sosnowiec 50-54 -
Kośla Kamil Radom 25-29 57
Kowalczyk Aleksandra Dębówiec 55-59 77
Kowalczyk Anna Rawa Mazowiecka 35-39 -
Kowalczyk Dariusz Gniezno 55-59 78
Kowalczyk Marcin Łódź 40-44 25
Kropiewnicka Agnieszka Warszawa 35-39 50
Kropiewnicki Jerzy Warszawa 40-44 14
Kropiewnicki Przemysław Warszawa 35-39 59
Kruczkowski Jakub Bydgoszcz 20-24 -
Kruczkowski Jakub Bydgoszcz 20-24 75
Kubicki Tomasz Oleśnica 50-54 68
Kucal Ryszard Koło 55-59 -
Kundzik Dawid Katowice 30-34 43
Kurek Piotr Kicin 40-44 54
Kurtyka Agnieszka Dąbrowa Górnicza 40-44 63
Kwieciński Sebastian Mława 40-44 35
Latańska Iwona Puławy 50-54 53
Lisieński Michał Siemianowice Śląskie 30-34 52
Litwiniuk Krzysztof Bartąg 40-44 51
Mach Tomasz Lublin 45-49 28
Majdziński Adrian Żory 25-29 -
Makowicz Józef Żary 65-69 47
Malicki Jacek Dobra Nowiny 65-69 31
Mączyński Czesław Płock 65-69 36
Michalak Ania Ujście 45-49 86
Michalec Wojciech Radom 55-59 55
Michalski Grzegorz Piotrków Tryb. 45-49 -
Miętek Zbigniew Legionowo 45-49 72
Mirosz Artur Radom 45-49 41
Misiaszek Janusz Kędzierzyn-Koźle 60-64 23
Niebrzydowski Marcin Olsztyn 20-24 67
Nowak Wojciech Ruda Śląska 40-44 12
Onuszko Mateusz Legnica 16-19 -
Owczarek Jacek Piątkowisko 45-49 48
Owczarek Krzysztof Częstochowa 25-29 73
Parzelski Gerard Radom 45-49 19
Pawlak Piotr Poznań 45-49 16
Piasecki Andrzej Mrągowo 65-69 76
Piechotka Łukasz Warszawa 40-44 18
Pietruszka Magdalena Działdowo 35-39 69
Pitura Eliza Lublin 45-49 27
Przech-Fus Agnieszka Lublin 50-54 11
Ptak Jacek Warszawa 35-39 88
Romanowski Tomasz Warka 40-44 20
Różalski Piotr Elbląg 40-44 -
Senger Robert Warszawa 35-39 29
Sobczak Pawel Warszawa 65-69 62
Sobolewski Wojciech Warszawa 60-64 -
Sondej Wiesław Rzeszów 55-59 87
Stefański Wojciech Gniezno 20-24 13
Stępniak Rafał Rawa Mazowiecka 40-44 -
Sucholewski Damian Warszawa 40-44 46
Szorek Heitzman Monika Krakow 30-34 64
Szymaniak Paweł Rawa Mazowiecka 25-29 -
Tomicki Tomasz Warszawa 25-29 -
Tronina Grzesiek Czestochowa 35-39 66
Wnuk Anna Warszawa - Polska 50-54 -
Wojciechowska Monika Koło 30-34 -
Wojciechowski Michał Konin 30-34 40
Wojciechowski Tomasz Janowice 50-54 39
Wołyniec Emilia Gołdap 35-39 -
Wójcik Mirosław Tomaszów Mazowiecki 55-59 -
Wróblewski Mateusz Rawa Mazowiecka 30-34 80
Zastawny Tomasz Warszawa 40-44 15
Zbierajewski Paweł Poznań 35-39 58
Zdun Damian Kalisz 30-34 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon