Mistrzostwa Polski w Triathlonie AGE-GROUP Rawa Mazowiecka 2021 - dystans sprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Sprint 0,75-20-5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andrałojć Anna Poznań 30-34 146
Antoniuk Marcin Warszawa 45-49 -
Antoszewski Bartosz Warszawa 35-39 211
Anyszkiewicz Jakub Warka 16-19 -
Bailey Neal Poznan 40-44 137
Balcerek Bartosz Warszawa 30-34 197
Bałdyga Paweł Pruszków 40-44 90
Baś Fryderyk Sulejówek 16-19 104
Batorek Bogdan Rawa Mazowiecka 40-44 27
Bednarek Piotr Rawa Mazowiecka 30-34 64
Bereda Krzysztof Warszawa 50-54 -
Bielski Bartłomiej Lublin 35-39 7
Biernacki Tomasz Warszawa 40-44 -
Bijak Mariusz Sosnowiec 35-39 -
Binder Piotr Warszawa 40-44 -
Birski Piotr Łódź 35-39 71
Bisaga Michał Warszawa 40-44 141
Biskupska Rita Bydgoszcz 30-34 -
Bladowski Artur Łowicz 35-39 198
Bogdanowicz Dominik Warszawa 25-29 195
Brett Tomasz Koło 55-59 186
Broniarek Pamela Skierniewice 25-29 156
Brulińska Monika Płock 45-49 172
Brzóska Henryk Kielce 55-59 132
Brzóska Jakub Kielce 25-29 221
Brzóska Renata Kielce 50-54 131
Ceberak Maciej Lubartów 30-34 61
Chudecki Kamil Warszawa 50-54 151
Cieszyński Wojciech Pniewo 40-44 79
Cieśla Robert Bełchatów 30-34 82
Curyło Wacław Boguszkow 55-59 101
Cuszlag Jakub Warszawa 55-59 11
Czerwiec Artur Rudawa 45-49 188
Czerwiec Magdalena Warszawa 40-44 200
Czuba Adam Kraków 50-54 -
Daniel Krzysztof Warszawa 40-44 253
Dąbrowski Łukasz Pruszków 35-39 32
Dobrzynska Joanna Warka 30-34 22
Domański Jakub Koło 35-39 136
Dowiat Szymon Tychy 30-34 153
Dudek Bartosz Katowice 30-34 93
Dudziak Tomasz Kraków 35-39 73
Duk Janusz Lodz 55-59 -
Duplicki Kamil Sochaczew 40-44 238
Dziubek Maciej Warszawa 30-34 23
Dziubiński Mariusz Rybie 40-44 250
Fajfer Grzegorz Wrocław 55-59 28
Fitas Alex Jozefoslaw 20-24 107
Flakowski Marcin Wiskitki 30-34 111
Flieger Patryk Oświęcim 30-34 72
Folkert Kamil Tychy 35-39 16
Foltyniewicz Maciej Szczecinek 45-49 259
Gadomska Agnieszka Zielona Góra 25-29 51
Gadomski Damian Warszawa 30-34 196
Gaj Przemysław Konin 20-24 214
Gajewski Mateusz Poznań 20-24 127
Gałązka Anna Złoty Potok 20-24 154
Gamski Marcin Ożarów Mazowiecki 45-49 191
Garbacik Jacek Stalowa Wola 50-54 128
Gardener Jacek Łowicz 55-59 202
Garwolska Ewa Mińsk Mazowiecki 35-39 -
Gąsior Patryk Warszawa 25-29 236
Gąsiorek Marek Wólka Kozodawska 60-64 205
Gendek Jerzy Rogoźno 70-74 74
Gierasimiuk Grzegorz Warszawa 35-39 230
Gieres Waldemar Płock 50-54 35
Giżyńska Anna Warszawa 35-39 106
Glapiński Maksymilian Warszawa 20-24 242
Gołyś Grzegorz Knurów 20-24 50
Graczyk Roman Warszawa 45-49 126
Grodzki Marek Gdańsk Osowa 45-49 208
Grondziewski Dariusz Słupsk 40-44 78
Gruba Jacek Brzoza 60-64 89
Grusza-Głębicka Justyna Białystok 30-34 192
Grzejszczak Piotr Skierniewice 45-49 98
Harasimiuk-Grodzka Malgorzata Gdansk 40-44 159
Heczko Adam Cieszyn 35-39 175
Helios Bartosz Koluszki 30-34 165
Horodniczy Mariusz Łódź 35-39 143
Horszczaruk Jacek Warszawa 50-54 -
Hrycaj Karolina Warszawa 16-19 260
Ignatowicz Andrzej Warszawa 45-49 14
Iskierka Ewelina Rawa Mazowiecka 35-39 113
Jakubow Marek Bialystok 30-34 219
Janusz Izabela Środa Śląska 25-29 201
Jarocka Wioleta Legionowo 35-39 39
Jaumień Łukasz Sochaczew 35-39 212
Jędrzejczak Maciej Warszawa 65-69 20
Jończy Kamil Halinów - Hipolitów 35-39 46
Kacprzak Tadeusz Konstantynów Łódzki 65-69 152
Kaczmarek Dominik Koło 40-44 12
Kalinowski Piotr Włocławek 45-49 24
Kalisiak Tomasz Skierniewice 50-54 91
Kaliszek Marcin Skierniewice 35-39 116
Kalita Katarzyna Stanowice 30-34 60
Karasiński Marcin Kalisz 50-54 55
Kieda Aleksandra Białystok 30-34 180
Kieruzel Michał Bełchatów 35-39 102
Klepacki Tomasz Warszawa 65-69 69
Klincewicz Adrian Gorzow Wlkp. 20-24 203
Kocik Arkadiusz Łódź 50-54 38
Kofin Łukasz Aleksandrowice 40-44 -
Kolasiński Damian Zalasewo 40-44 75
Kołodziejczyk Paweł Warszawa 35-39 225
Konarski Marcin Nysa 50-54 34
Kopiczko Sandra Giżycko 20-24 161
Korfini Irek Wrocław 50-54 261
Kornes Janusz Sosnowiec 50-54 110
Korulczyk Ola Bałtów 30-34 217
Korulczyk Rafał Bałtów 40-44 220
Kośla Kamil Radom 25-29 47
Kośla Paweł Żyrardów 35-39 105
Kotuła Rafał Marki 40-44 235
Kowalczyk Aleksandra Dębówiec 55-59 67
Kowalczyk Anna Rawa Mazowiecka 35-39 -
Kowalczyk Dariusz Gniezno 55-59 68
Kowalczyk Grzegorz Pionki 35-39 123
Kowalczyk Marcin Łódź 40-44 15
Kowalska Angelika Przyłęki 40-44 85
Kowalski Przemysław Sade Budy 40-44 -
Krawczyk Natalia Kalisz 30-34 166
Kropiewnicka Agnieszka Warszawa 35-39 40
Kropiewnicki Jerzy Warszawa 40-44 4
Kropiewnicki Przemysław Warszawa 35-39 49
Kroupa Luiza Pieńków 50-54 135
Król Jakub Warszawa 35-39 139
Kruczkowski Jakub Bydgoszcz 20-24 65
Kruczkowski Jakub Bydgoszcz 20-24 -
Kubicki Tomasz Oleśnica 50-54 58
Kucal Ryszard Koło 55-59 187
Kuciński Benjamin Katowice 35-39 262
Kulesza Jakub Jelenia Góra 40-44 247
Kundzik Dawid Katowice 30-34 33
Kurek Piotr Kicin 40-44 44
Kurowski Przemysław Żakowice 25-29 178
Kurtyka Agnieszka Dąbrowa Górnicza 40-44 53
Kuś Adam Poznań 20-24 155
Kwieciński Sebastian Mława 40-44 25
Latańska Iwona Puławy 50-54 43
Lech Michał Warszawa 30-34 251
Lewandowski Andrzej Kórnik 60-64 184
Liberadzki Michał Poznań 25-29 171
Lindholm Anna Warszawa 45-49 218
Lisieński Michał Siemianowice Śląskie 30-34 42
Litawa Jacek Warszawa 50-54 204
Litwiniuk Krzysztof Bartąg 40-44 41
Lorek Kinga Elbląg 20-24 239
Lus Tomasz Łowicz 35-39 170
Lusinski Cezary Warszawa 55-59 169
Mach Kornel Skawina 30-34 108
Mach Tomasz Lublin 45-49 18
Majcherek Mateusz Sulejówek 20-24 190
Majdziński Adrian Żory 25-29 114
Makowicz Józef Żary 65-69 37
Malaczewski Łukasz Wrocław 40-44 176
Malanowski Jarosław Płock 60-64 147
Malicki Jacek Dobra Nowiny 65-69 21
Małachowski Marek Rawa Mazowiecka 45-49 -
Małachowski Marek Rawa Mazowiecka 45-49 120
Małaśnicka Julia Sadowa 16-19 88
Marczak Arkadiusz Grzebowilk 20-24 96
Marianek Aleksandra Warszawa 30-34 185
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-64 245
Martynowicz Michał Brzoza 45-49 86
Maślanko Maciej Brzeziny 25-29 142
Matusewicz Mikołaj Jedlina Zdrój 16-19 232
Mączyński Czesław Płock 65-69 26
Miasojedow Bożena Warszawa 65-69 129
Michalak Ania Ujście 45-49 76
Michalec Wojciech Radom 55-59 45
Michalski Andrzej Radzymin 35-39 80
Mielke Raphael Bażanowice 55-59 210
Mieloch Artur Chodzież 35-39 -
Miętek Zbigniew Legionowo 45-49 62
Mirosz Artur Radom 45-49 31
Misiaszek Janusz Kędzierzyn-Koźle 60-64 13
Miszewski Bartosz Grodzisk Mazowiecki 45-49 124
Młyńczak Jakub Gliwice 20-24 224
Modrykamień Barbara Radom 45-49 227
Morawska Agnieszka Białystok 40-44 189
Mrozek Robert Lublin 30-34 173
Nawracaj Michał Jawor 35-39 97
Niebrzydowski Marcin Olsztyn 20-24 57
Nowak Wojciech Ruda Śląska 40-44 2
Olchowik Tomasz Lidzbark Warmiński 45-49 118
Olender Grzegorz Proszowice 50-54 103
Olkowski Przemyslaw Olesnica 40-44 216
Onuszko Mateusz Legnica 16-19 -
Ostaszewska Paulina Warszawa 30-34 95
Oszczypała Mateusz Warszawa 30-34 81
Owczarek Krzysztof Częstochowa 25-29 63
Pacanowski Maciej Tychy 40-44 246
Paderewski Albert Warszawa 25-29 234
Parzelski Gerard Radom 45-49 9
Pawlak Piotr Poznań 45-49 6
Pernak Piotr Warszawa 50-54 109
Peterek Anna Poznań 30-34 263
Piasecki Andrzej Mrągowo 65-69 66
Piechotka Łukasz Warszawa 40-44 8
Pieniążkiewicz Monika Gdańsk 25-29 163
Pietralski Wojciech Radom 40-44 122
Pietruszka Magdalena Działdowo 35-39 59
Piętka Andrzej Gostynin 45-49 243
Pikorski Dominik Zabrze 25-29 92
Piłowski Michał Żyrardów 30-34 99
Pindur Grzegorz Poznan 45-49 168
Pitura Eliza Lublin 45-49 17
Pohl - Duczmal Elzbieta Pierwoszyno 45-49 138
Pokrywiński Marcin Warszawa 40-44 150
Polkowska Aldona Murowana Goślina 55-59 121
Pron Adam Katowice 45-49 -
Przech-Fus Agnieszka Lublin 50-54 1
Przepieść Kamila Warszawa 35-39 237
Przychodzień Rafał Konstancin-Jeziorna 40-44 222
Pupka Artur Ligota Piękna 55-59 148
Pyzel Agnieszka Konstancin-Jeziorna 50-54 145
Ramian Anna Kielce 25-29 241
Reszke Paweł Wejherowo 35-39 207
Romanowski Tomasz Warka 40-44 10
Rospond Grzegorz Kraków 40-44 94
Różalski Piotr Elbląg 40-44 -
Rurak Filip Warszawa 20-24 183
Sadkowski Rafał Magdalenka 30-34 -
Sadowska Natalia Sopot 20-24 206
Sawiełajc Jakub Bydgoszcz 20-24 144
Sąsiadek Cezary Gdańsk 40-44 182
Sej Maciej Słomin 45-49 160
Senger Robert Warszawa 35-39 19
Sikora Julita Ligota Piękna 45-49 149
Sobczak Pawel Warszawa 65-69 52
Sobolewski Wojciech Warszawa 60-64 -
Sobota Krzysztof Jabłonna 30-34 258
Sochacki Mariusz Płock 30-34 130
Sołtysiak Paweł Warszawa 45-49 174
Sondej Wiesław Rzeszów 55-59 77
Sosnowski Łukasz Gdynia 35-39 256
Sowa Aneta Uniejów 50-54 249
Stańczak Mariusz Warszawa 50-54 228
Stefański Wojciech Gniezno 20-24 3
Stępień Bartłomiej Pruszków 35-39 162
Stępniak Rafał Rawa Mazowiecka 40-44 231
Sucholewski Damian Warszawa 40-44 36
Sudakowski Tomasz Rawa Mazowiecka 50-54 257
Szczebiot Karol Lidzbark Warmiński 40-44 117
Szczepanik Renata Kraków 40-44 83
Szorek Heitzman Monika Krakow 30-34 54
Szram Iwona Borówiec 60-64 194
Szymaniak Paweł Rawa Mazowiecka 25-29 -
Szymańska Karolina Warszawa 40-44 252
Szymański Mieszko Szczecin 16-19 248
Szymborska Dota Warszawa 40-44 229
Szymonik Filip Stalowa Wola 25-29 167
Szyp Wojciech WARSZAWA 30-34 223
Tomczak Marcin Poznan 35-39 213
Tomczak Zbigniew Bedoń Przykościelny 30-34 177
Tomicki Tomasz Warszawa 25-29 199
Trawczyński Jacek Bydgoszcz 50-54 87
Tronina Grzesiek Czestochowa 35-39 56
Tymiński Dariusz Brwilno 50-54 134
Tymiński Paweł Mińsk Mazowiecki 35-39 157
Urbanowski Włodzimierz Toruń 45-49 119
Walczak Olaf Elbląg - Gronowo Górne 16-19 -
Waniewski Marcin Malbork 45-49 233
Wierciński Łukasz Warszawa 30-34 100
Winiarczyk Jacek Warka 50-54 240
Wiśniewski Kamil Grodzisk Mazowiecki 40-44 244
Wnuk Anna Warszawa - Polska 50-54 -
Wojciechowski Michał Konin 30-34 30
Wojciechowski Tomasz Janowice 50-54 29
Wojdas Sławomir Sochaczew 30-34 158
Wojdyła Michał Warszawa 40-44 125
Wojtaszewski Robert Racibórz 35-39 193
Wołos Ewelina Warszawa 30-34 226
Wołyniec Emilia Gołdap 35-39 112
Wonko Ewa Łódź 35-39 -
Wozniak Jacek Rawa Mazowiecka 50-54 181
Woźniak Jacek Gdańsk 40-44 164
Wójcik Mirosław Tomaszów Mazowiecki 55-59 115
Wróblewski Artur Duchnice 45-49 255
Wróblewski Mateusz Rawa Mazowiecka 30-34 70
Zaborniak Michał Łódź 25-29 254
Zachwieja Agata Gniezno 20-24 209
Zając Tomasz Rudawa 40-44 179
Zajdel Michal Ruda Śląska / Halemba 40-44 -
Zastawny Tomasz Warszawa 40-44 5
Zatorski Robert Warszawa 50-54 140
Zbierajewski Paweł Poznań 35-39 48
Zdun Damian Kalisz 30-34 -
Ziółko Maciej Kraków 45-49 84
Ziółkowski Konrad Warszawa 40-44 133
Żmich-Fórmaniak Joanna Bydgoszcz 45-49 215
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon